Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Більше 300 приписів отримали дніпропетровські підприємці за недобросовісну розчистку снігу

За розчищенням снігу на майданчиках Дніпропетровська стежать 12 інспекторів двох управлінь міської ради. Як виконуються зобов’язання з прибирання снігу та криги – перевіряли під час спеціального рейду.

«Якщо робота не виконується, виписується припис. Можна в усній або письмовій формі. Залежно від обсягу робіт, вказується термін – 2 або 3 доби на чистку. Якщо це не виконується, то згідно 152-й статті адміністративного кодексу і правилам благоустрою міста, складається адміністративний протокол», — розповів провідний спеціаліст управління контролю за благоустроєм міста міськради Віктор Самовар.

За невиконання таких зобов’язань приватні та фізичні особи повинні будуть заплатити від 850 до 1300 грн. З керівників організацій стягнуть від 850 до 1700 грн.

Управління, в якому працює Віктор Самовар, стежить за ситуацією з розчищенням снігу на території ЖЕКів, жилсервісів, ОСББ, ЖБК, а також підприємств, організацій, шкіл і навчальних закладів.

Сьогодні у ході спеціального рейду порушення виявили у Жовтневого центру житлових послуг – через відсутність посипання на одній із закріплених за ним території. На виправлення порушення у співробітників ЖЕКу є один день.

За словами В. Самовара, інспектори наразі обмежуються попередженнями та усними бесідами. Так з 29 грудня було виписано 157 приписів. Бесіди провели із понад сотнею власників підприємств.

Як в зимовий період утримують території, прилеглі до об’єктів споживчого ринку, контролює управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міської ради.

«Організацію або підприємця інформують, в який термін йому необхідно виправити те чи інше зауваження. Це контролюють інспектори. Зараз основна увага приділена центральній частині міста — від Чкалова до Набережної і від вул. Гагаріна до вул. Сєрова. Коли завершиться робота з центром міста, інспектори будуть більш активно перевіряти і віддалені райони», — розповів начальник відділу благоустрою управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міської ради Андрій Глибокий.

Він також додав, що основним завданням його відомства є не виписування протоколів, а попередження підприємців і торгових підприємств про те, що необхідно очищати тротуари від снігу та криги. Тому що від цього залежать безпека і життя городян.

За словами Глибокого, тільки за сьогоднішній день попередження отримали вже близько 70 підприємств. Ще один припис передають адміністрації ТЦ «Нагорка» — з побажанням очистити від снігу прилеглу стоянку.

Загалом на сьогоднішній день поки ще не складено жодного протоколу. Разом з тим, всі штрафи, які стягнуть за недобросовісну розчистку снігу, будуть передані до міського бюджету.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре владельцы гаражей должны покрасить их в единый, «абсолютно нейтральный» цвет — мэрия
Новые правила благоустройства Днепра: город станет более удобным для маломобильных групп населения
В Днепре владельцев гаражей призвали следить за их внешним видом
Единые требования и европейский стиль: В Днепре утвердили обновленные правила благоустройства территории города
Как в Днепре борются с рекламой наркотиков на фасадах зданий