Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мітингувальники під обіцянки розблокували дніпропетровську трасу

Близько восьмої вечора 27 січня рух на трасі Дніпропетровськ-Донецьк у Підгородньому був відновлений. Про це йдеться у повідомленні активіста Івана Жадана, передає Depo.Дніпро.

Близько 16:00 голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов разом з Новомосковським міським головою Віктором Літвіщенком відправилися до міської ради на перемовини щодо проведення сесії. За дві години активісти отримали інформацію, що перемовини не дали результату, а наступний раунд переговорів призначено на 2 лютого.

Після цього люди відновили блокування траси. Близько 19:00 до протестувальників приїхали Пригунов та Літвіщенко. Міський голова закликав дати останній шанс вирішити ситуацію шляхом перемовин та дати час до 2 лютого. Також він повідомив, що на наступному тижні має відбутися сесія міської ради. Голова облради Гліб Пригунов взяв на себе зобов’язання бути посередником і гарантом перемовин.

Після цього активісти припинили блокування, заявивши про готовність знову заблокувати трасу.

Нагадаємо, що мітингувальники перекрили трасу з 13 години 27 січня. Люди вимагали проведення відкритої сесії Новомосковської міської ради, на якій обраний міський голова Віктор Літвищенко міг би приступити до виконання своїх обов’язків. По даному факту дані внесені до ЄРДР. В подальшому може бути відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Днепре предприниматели перекрывали трассу из-за введения кассовых аппаратов
На Днепропетровщине прошла акция протеста против разработки урановых руд
Медики железнодорожной больницы в Днепре протестуют против реформирования заведения
В Днепре руководитель областной реабилитационной больницы объявила голодовку
«Прочь Аваковирус»: в центре Днепра требовали отставки министра внутренних дел