Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Мітингувальники під обіцянки розблокували дніпропетровську трасу

Близько восьмої вечора 27 січня рух на трасі Дніпропетровськ-Донецьк у Підгородньому був відновлений. Про це йдеться у повідомленні активіста Івана Жадана, передає Depo.Дніпро.

Близько 16:00 голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов разом з Новомосковським міським головою Віктором Літвіщенком відправилися до міської ради на перемовини щодо проведення сесії. За дві години активісти отримали інформацію, що перемовини не дали результату, а наступний раунд переговорів призначено на 2 лютого.

Після цього люди відновили блокування траси. Близько 19:00 до протестувальників приїхали Пригунов та Літвіщенко. Міський голова закликав дати останній шанс вирішити ситуацію шляхом перемовин та дати час до 2 лютого. Також він повідомив, що на наступному тижні має відбутися сесія міської ради. Голова облради Гліб Пригунов взяв на себе зобов’язання бути посередником і гарантом перемовин.

Після цього активісти припинили блокування, заявивши про готовність знову заблокувати трасу.

Нагадаємо, що мітингувальники перекрили трасу з 13 години 27 січня. Люди вимагали проведення відкритої сесії Новомосковської міської ради, на якій обраний міський голова Віктор Літвищенко міг би приступити до виконання своїх обов’язків. По даному факту дані внесені до ЄРДР. В подальшому може бути відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре руководитель областной реабилитационной больницы объявила голодовку
«Прочь Аваковирус»: в центре Днепра требовали отставки министра внутренних дел
В Днепре горожане митинговали против повышения тарифов на отопление
В Днепре зоозащитники вышли на акцию протеста перед цирком
В Днепре сотни жителей Левого берега перекрыли Донецкое шоссе