Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У 2015 році до органів прокуратури Дніпропетровщини звернулось понад 30 тисяч громадян

Третину отриманих звернень направлено за належністю до інших відомств, близько півтисячі звернень визнані обґрунтованими та права громадян поновлені. Про це повідомила начальник відділу прийому громадян, розгляду звернень та запитів Олена Крапивна.

Вона нагадала, що з 28 жовтня 2015 року розширено шляхи надходження звернень – громадяни можуть звертатися до прокуратури за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Так, електроні звернення приймаються прокуратурою Дніпропетровської області на адресу електронної пошти zvern@dnipr.gp.gov.ua, а усні звернення – за телефоном (056) 718-14-55 у робочий час щодня, крім вихідних. «З вимогами до електронних та усних звернень ви можете ознайомитися на офіційному сайті прокуратури Дніпропетровської області у рубриці «телефони «гарячої лінії» та електроні поштові адреси», — додала Олена Крапівна.

Від початку дії спрощеною процедурою подання звернень скористались понад півтори сотні громадян.

Окрему увагу спрямовано на розгляд запитів на інформацію у порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації». «Для таких запитів продовжує діяти електронна адреса public@prk.dp.ua та телефон (056) 745-46-59, за допомогою яких можна запитати та отримати відповідну інформацію», — зазначила начальник відділу.

У 2015 році до органів прокуратури надійшло близько трьохсот запитів на інформацію, що стосувались надання даних статистичної звітності, використання коштів, результатів розгляду справ, щодо декларування майна, доходів, витрат та зобов’язань фінансового характеру прокурорсько-слідчих працівників тощо.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Кто и с какими вопросами обращается в горсовет Днепра
Разработали, протестировали, поделились с другими регионами страны: ДнепрОГА выкладывает в открытый доступ свои ІТ-разработки, — Валентин Резниченко
Обратиться к мэру Днепра и чиновникам горсовета можно не выходя из дома
Более десяти с половиной тысяч граждан обратилось в органы прокуратуры Днепропетровщины в течение 2016 году
В этом году на горячую линию Днепропетровской ОГА обратились около 28 тысяч жителей, — Валентин Резниченко