Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровській мерії анонсували закупівлю нової техніки

Основний критерій майбутніх придбань – техніка повинна бути комбінованою. Тобто працювати як в зимовий, так і в літній період. Очікується також, що наступної зими прибиранням міських тротуарів займатиметься вже механізована техніка. Таким чином у міськраді планують зняти частину навантаження з двірників, кількість яких щорічно скорочується на 15%. Разом з тим, планують придбання спецтехніки для розтоплення снігу. Про це на брифінгу розповів міський голова Борис Філатов.

Наразі прибиранням внутрішньоквартальних доріг займаються 1115 працівників служб.

«Через свою сторінку в соцмережі я отримую від громадян фітбек. Зрозуміло, є критика. Але якщо говорити об’єктивно, умовно 80% жителів Дніпропетровська здивовані, що вперше за 10-12 років вони бачать роботу тракторів в середині кварталів», — сказав Борис Філатов.

За словами Бориса Філатова, закупівля спецтехніки для розтоплення снігу дозволить не тільки складувати і вивозити и, а й утилізувати його на місцях. Малогабаритні машини для роботи у дворах також зможуть полегшити роботу комунальників.

Як повідомив в.о. заступника мера Михайло Лисенко, наразі автомобільні дороги міста обслуговують 11 підприємств. Працюють також 84 одиниці техніки. Лише за останню добу було використано більше 4 тис тон піщано-соляної суміші та близько 140 тон чистої солі.

«Транспорт безперешкодно піднімається по вулицях Робоча, Космічна, по проспекту Кірова. Місто працює», — сказав Михайло Лисенко.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре показали обновленный автопарк спецтехники
В Днепре представили брендированную спецтехнику
В Днепре презентовали новую современную спецтехнику для уборки тротуаров и внутриквартальных дорог
Спецтехника Днепропетровщины готова к зимним заносам, — Валентин Резниченко
Солонянская объединенная громада получила новую коммунальную технику