Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпропетровській мерії провели екскурсію для найактивніших представників молоді з усієї України

Цими вихідними 38 студентів, науковців і молодих підприємців з різних куточків України завітали до Дніпропетровської міськради. Відвідини муніципалітету стали головним пунктом програми «ФРІ-вікенд у Дніпропетровську», яку реалізує «Фундація Регіональних Ініціатив». На екскурсії владними коридорами мерії учасники молодіжного руху наполягли самі. Активісти впевнені, що тут можна здобути унікальний досвід роботи у різних сферах, а заразом і перевірити – чи дійсно міська влада така відкрита, як про себе говорить.

Зранку в суботу екскурсанти зібралися в холі міськради. Для молодих і допитливих тут влаштували розлогу історичу лекцію. Розповідали про архітектуру, культурні традиції та найвизначніші події, які зробили Дніпропетровськ столицею патріотизму. Юнаки та дівчата слухали з інтересом. Про все, що говорять, особливий гість екскурсії – студент з Туреччини дізнавався зі швидкого перекладу своїх колег від ФРІ.

Розповісти про власні проекти молодь прийшла до в.о. першого заступника мера Дмитра Погребова. За круглим столом у залі протокольних заходів вони обговорили, як підтримати регіональних письменників і заразом урізноманітнити вигляд будинків у місті. Говорили і про нові проекти міськради. Дмитро Погребов розповів про створення унікального кол-центра у мерії. Він також запропонував делегатам підтримку міськради в організації літнього відпочинку.

«Зарядився позитивом. Світла молодь, їх потрібно підтримувати. Потрібно спілкуватися, розуміти їх проблеми. Найголовніше – стати для них друзями. У нас багато програм по підтримці подібних молодіжних рухів. В їхніх рамках необхідно допомагати їм налагоджувати взаємодію між нашими містами та іншими країнами»,- зазначив Дмитро Погребов.

ekskursija2Один з учасників екскурсії Всеволод Жейко приїхав із Чернігова. Хлопець каже – давно хотів відвідати Дніпропетровськ, адже чув про це місто багато різного. Та емоції від першого дня в місті не такі, як він собі уявляв. Всеволод зізнається, що найбільше його вразила архітектура, а всі міфи і вигадки, пов’язані з політичним життям Дніпропетровська відійшли на другий план. Утім Всеволод таки знайшов родзинку у діяльності місцевої влади.

«Здивувало, що тут дуже відкрита політика стосовно молоді. Я багато чув про Дніпропетровськ багато різного, але коли бачиш все на власні очі – це зовсім інше. Радує людська відкритість тутешніх посадовців навіть високого рангу. Люди йдуть на компроміс із молоддю. Це відчувається», — розповів Всеволод Жейко.

«Фундація Регіональних Ініціатив» — Всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка має понад 40 представництв по всій країні. Це неполітичне об’єднання, яке ставить за мету захист інтересів молоді.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Горсовет Днепра теперь официально называется Днепровским городским советом
Завтра заместители и советники мэра Днепра будут общаться с жителями города
Горсовет Днепра придумал, как сэкономить 100 млн грн.
Новые номера горячей линии Днепропетровского горсовета
Горсовет Днепра подал в суд на полицию за бездействие