Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


АрселорМиттал Кривой Рог заплатит многомиллионный штраф за загрязнение воздуха

Днепропетровский апелляционный суд принял решение взыскать с ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» убытки, нанесенные государству в результате сверхнормативных выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух, в размере более 72 млн. грн. Об этом на своей странице в Facebook сообщила председатель ОО «Общественная законотворческая инициатива», помощница народного депутата А. Немировского Елена Надтока.

«Сьогодні сталася приголомшлива подія – у присутності громадськості та засобів масової інформації з м. Кривий Ріг колегія суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду задовільнила апеляційну скаргу прокуратури Дніпропетровської області на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 15.06.2016 р. у справі № 904/2287/16 та ухвалила стягнути з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» збитки, заподіяні Державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в розмірі 72 699 119,52 грн.

Дана справа набула резонансу саме завдяки втручанню народного депутата України Андрія Немировського, який з метою захисту інтересів українського народу, доклав чимало зусиль для того, щоб було ухвалено правосудне рішення суду. Висловлюємо особливу подяку прокуратурі, департаменту екології та природних ресурсів, екологічній інспекції, небайдужій громадськості, засобам масової інформації Дніпропетровської області.

Відмітимо, щодо ПАТ «АМКР» це не останній судовий процес, і сьогоднішня подія лише початок – те саме очікує на інші промислові гіганти Дніпропетровщини, що забруднюють навколишнє середовище з грубим порушенням діючого законодавства. Процес пішов», — говорится в сообщении.

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Работники «АрселорМиттал Кривой Рог» на митинге требовали повышения зарплат и безопасности труда
На Днепропетровщине ОАО «АрселорМиттал Кривой Рог» оплатило государству более 72 млн грн убытков
На «АрселорМиттал Кривой Рог» назначили нового замдиректора по снабжению
Владимир Гройсман посетил «АрселорМиттал Кривой Рог»
Итоги недели на Днепропетровщине: 13 — 19 июля