Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Днепровские бойцы АТО просят ускорить процедуру выделения земли

На сегодняшний день есть проблема с обеспечением бойцов жильем и земельными участками. Среди них – майдановцы, которые в первые дни ушли на фронт, с Майдана в бой. Об этом во время пресс-конференции в медиа-центре «ДНЕПР ПОСТ» рассказал начштаба ОО «Евромайдан Днепр» Игорь Руденко.

«Мы очень рассчитываем на помощь тех патриотических сил, которые пришли к власти, никого не критикуем, просим даже не о помощи, а о содействии. Наша организация «Евромайдан-Днепр» нашла выход для нескольких десятков бойцов. Мы написали обращение к мэру.

«Шановний Борисе Альбертовичу. Ми розуміємо, що зараз в країні та нашому регіоні важкі часи. Тому не просимо в вас коштів, дарунків, чи матеріальної допомоги. Ми звертаємося до вас з тим, щоб Ви як обраний голова Дніпра, як патріот України, виключно в межах власних повноважень дозволили нам будівництво багатоповерхового, багатоквартирного будинку для конкретних учасників (список поіменний) бойових дій. Ми самі знайшли будівельну організацію-підрядника робіт, в нас є вірогідний фінансист для цих цілей, тобто інвестор. Ми навіть знайшли під наші потреби земельну ділянку. Справа лише в вашій підтримці при отриманні дозволу на будівництво та якнайшвидшому оформленні земельної ділянки. Для цієї мети ми пропонуємо створити робочу групу, в яку повинні увійти всі чиновники, які беруть участь в погодженні на будівництво та відведення земельних ділянок. Можливо голови профільних депутатських комісій та наша ініціативна група, наприклад, в складі трьох осіб. Очолити цю робочу групу пропонуємо вам, Борисе Альбертовичу, або вашому заступнику за напрямком функціональних обов’язків. Пропонуємо проводити засідання робочої групи кожну декаду зі звітом, що зроблено вашими підлеглими. Звертаємо вашу увагу на те, що ми вже раніше зверталися з таким питанням, але в нас не було ні підрядника, ні інвестора, ні земельної ділянки на прикметі».

На сегодняшний день мы предлагаем власти идеальный вариант, только документальное сопровождение в разрешительной части, и мы конкретным участникам боевых действий с соответствующими документами и выписками сами построим дом. Надеюсь, что благодаря нашей власти, которая, как мы считаем, должна просто посодействовать в разрешении, все получится. Это предложение в нашем городе и области является уникальным, потому что мы сами решаем вопрос и просим власти только о содействии.

Есть 4 земельных участка, которые мы присмотрели. Больше всего, на наш взгляд, для строительства дома, подойдет участок на Красном Камне», — сказал Игорь Руденко.

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Как в Днепре участникам АТО/ООС получить жилье
В 2018-м ключи от собственных квартир получили 32 семьи АТОшников из Днепропетровщины – Валентин Резниченко
В 2018 году на Днепропетровщине владельцами новых квартир стали уже 18 семей АТОшников — Валентин Резниченко
В Днепре семьи украинских бойцов получили ключи от новых квартир
В этом году на Днепропетровщине семьи АТОшников получили уже 5 квартир — Валентин Резниченко