Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Днепропетровский нардеп покидает УКРОП

Народный депутат от Днепропетровщины Андрей Денисенко на своей странице в Facebook сообщил, что уходит из политической партии «УКРОП» из-за позиции членов данной партии в вопросе привлечения Новинского к криминальной ответственности.

«Вітаю всіх українців — голосів за притягнення Новинського до кримінальної відповідальності у Верховній раді таки вистачило.

Ми хотіли припинити договорняки влади з колишніми ригами? Ми вимагали, щоби ГПУ притягала до відповідальності винних за узурпацію влади, вбивства на Майдані і розв’язання війни?

То маємо. Бодай перші кроки в тому напрямку. І я би дуже просив громадськість підтримати ці перші паростя справедливості, цей рух назустріч нашим спільним вимогам і надати оцінку діям тих, хто зрадив або усунувся і змалодушив.

Оскільки ніхто, крім мене, із депутатів-членів політичної партії Укроп не голосував за притягнення цього агента Путіна до кримінальної відповідальності — і це була саме партійна позиція, оголошена мені в кількох телефонних дзвінках — я не бачу для себе можливості називати цю партію патріотичною і надалі перебувати в її лавах.

Віднині я не лише позафракційний, але й позапартійний. А Новинський, сподіваюся, таки буде сидіти», — написал Андрей Денисенко.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Нардеп-прогульщик из Днепра Андрей Денисенко – подпольный миллионер
Итоги недели на Днепропетровщине: 10 — 16 августа
На Вилкула пожаловались в СБУ за фото с байкером «Хирургом»
В Днепропетровске наплыв раненых, Корбан перешел в атаку и купальный сезон начался
В Днепропетровской ОГА прокомментировали визит Корбана в Новомосковскую РГА