Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Днепровский горсовет поддержит электронную петицию о ремонте дороги по ул. Гидропарковой

Об этом стало известно из еженедельного мониторинга проектов решений Днепровского горсовета, исполкома и распоряжений городского головы, который осуществляет ОО «Институт реформ и инноваций».

На протяжении 9-15 апреля 2018 года было достаточно мало проектов документов, однако горсовету предлагают отремонтировать ул. Гидропарковую, инвестировать в Планетарий, а исполком хочет запретить движение по ул. Симферопольской в направлении просп. Яворницкого (далее – УКР.).

Проекти рішень міської ради:

  1. Про підтримку електронної петиції “Про ремонт дороги по вул. Гідропаркова” – 10.04.2018. Відповідна петиція була подана жителями іще 25 січня цього року. Відповідь про включення до порядку денного сесії надійшла 28 лютого. З 28 лютого по 10 квітня виконавчі органи міської ради готували проект рішення, що складається з трьох пунктів.
  2. Про затвердження Переліку об`єктів інвестування – 11.04.2018. Цим проектом рішення пропонується визначити об’єктом інвестування міський Планетарій та здійснити заходи з підготовки та проведення інвестиційного конкурсу.
  3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста незавершеного будівництвом обє`кту нерухомого майна – 12.04.2018.  Проектом пропонується прийняти у комунальну власність недобудову, що розташована по вул. Андрія Фабра 8Г (колишня вул. Сєрова). Вартість недобудованої нерухомості та її цільове призначення в проекті рішення не вказуються. Попередній власник, ТОВ “Фірма Аркадія” дарує цю будівлю місту безоплатно.

Проекти рішень виконавчого комітету міської ради:

  1. Про усунення наслідків порушень Правил благоустрою території міста – 10.04.2018. Проектом рішення пропонується демонтувати тимчасові споруди для ведення торгівлі у кількості 6 шт.
  2. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 11.04.2011 № 512 “Про затвердження тарифів вартості послуг паркування на майданчиках для платного паркування транспортних засобів у м.Дніпрі” – 10.04.2018.  Тариф на парковках, що належать ТОВ “Паркт Сервіс Группе” стане 7 гривень.
  3. Про впровадження одностороннього руху транспортних засобів по вул. Сімферопольській – 13.04.2018. По вул. Симферопольській з 01.06.2018 буде запроваджено односторонній рух від просп. Дмитра Яворницького до узв. Селянського. В зворотньому напрямку рух буде заборонено.
  4. Про заборону укладання та продовження строку дії договорів на використання об’єктів благоустрою з підприємцями, що здійснюють торгівлю з холодильного обладнання за межами тимчасових споруд – 13.04.2018. Проектом пропонується заборонити укладення договорів про надання ділянок для торгівлі морозивом в центрі міста.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Филатов изменил правила входа в здание Днепровского горсовета: теперь по электронным карточкам
Днепровский горсовет внедрил кодификацию собственных нормативно-правовых актов
В мэрии Днепра создали управление, которое будет заниматься культурным наследием города
В Днепре горсовет собирается утеплить фасады жилых домов по 21 адресу
В Днепре могут запретить продавать алкоголь в ночное время