Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


В Днепре состоится тренинг «Помочь или давить, или как достичь максимума в отношениях с властью»

Украинское представительство глобальной антикоррупционной организации Transparency International 18 апреля 2018 года проводит тренинг в Днепре «Помочь или давить, или как достичь максимума в отношениях с властью». Во время мероприятия участники узнают, как эффективно выстраивать отношения с властью, планировать успешную адвокационную кампанию и формировать четкие коммуникационные цели. Дедлайн — 16 апреля 2018 года. Об этом сообщает ГУРТ (далее – УКР.).

Громадські активісти, що співпрацюють з місцевою владою й бажають значно покращити результати співробітництва, на цьому тренінгу зможуть отримати корисні поради. Протягом заходу з учасниками працюватиме виконавчий директор українського представництва глобальної антикорупційної мережі Transparency International Ярослав Юрчишин.

Захід триватиме 18 квітня 2018 року з 10.00 до 18.00. Місце проведення заходу в місті Дніпро організатори повідомлять додатково.

У програмі тренінгу:

  • Поняття адвокації, лобіювання та урядових відносин: практичні приклади;
  • Як сформувати план адвокаційної кампанії: проблема, цілі, потрібні ресурси;
  • Як обрати ефективний канал комунікації та визначити ключові повідомлення для аудиторій?
  • Найпоширеніші помилки адвокаційних кампаній.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій Дніпра та інших міст Дніпропетровщини. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Бажаючі взяти участь можуть зареєструватися до 11:00 16 квітня 2018 року за посиланням.

Про успішний відбір організатори повідомлять додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу можна звертатися до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Transparency International Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити збільшення рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті www.ti–ukraine.org

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Молодежных лидеров Днепра, Кривого Рога и Павлограда приглашают на волонтерский тренинг
В Днепре состоялся первый тренинг по перевозке маломобильных пассажиров в общественном транспорте
Полиция в законе: В Днепре пройдет тренинг по общественному контролю
Старт Школы Информирования и Коммуникации
В Днепре пройдет тренинг «Медиаграмотность — требование времени»