Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре состоялся финальный Форум проекта «Голос женщины имеет силу-2018»

Фундация прав человека представила результаты второй фазы национального проекта «Голос женщины имеет силу» (далее – УКР.).

3-4 листопада 2018 року в місті Дніпро пройшов фінальний Форум, присвячений результатам другого року роботи над програмою з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). Лідери думок з семи регіонів України – Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей зібралися разом, щоб представити свої напрацювання, поділитися здобутками та намітити плани подальшої діяльності.

З вітальним словом до учасників Форуму звернулися Вольфганг Мьоссінгер, Генеральний консул ФНР у Донецьку, Ірина Грицай, радниця голови ДніпроОДА, та Євген Фомін, директор Фундації прав людини. У своїх промовах спікери наголошували на важливості роботи з жінками та необхідності всебічної підтримки вразливих категорій населення.

Робота над проектом триває з 2015 року. У 2018 році вдалося досягти вагомих результатів. У семи проектних регіонах було проведено сотні заходів, ведеться активна блогерська діяльність – написано кілька сотень блогів, до судів першої інстанції подано понад 40 справ, які стосуються захисту прав ВПО.

У рамках проекту Фундація провела Національний радіомарафон «Ukrainians», який тривав кожної п’ятниці з 18 травня по 20 липня в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України. Марафон ставив на меті популяризацію національного, релігійного та будь-якого іншого різноманіття українців, адже мир і безпека можливі лише тоді, коли в суспільстві панують взаєморозуміння і прийняття різноманітності всіх його членів.

Іще одним здобутком проекту є підготовка унікального видання – збірника історій жінок-переселенок «Жіночі голоси за мир». Збірник складається з 21 історії жінок, які раніше проживали на території Луганської чи Донецької областей, а нині живуть по всій Україні. Під час Форуму пройшла презентація видання.

За цей рік фундації вдалося залучити до проекту за допомогою різних заходів понад 11500 осіб у 7 регіонах України, включаючи жінок на непідконтрольних територіях.

Реалізація проекту стала можливою за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Втілює програму з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок ГО «Фундація прав людини» у співпраці з колегами в регіонах:

  • Закарпатська область (регіональний партнер – Ужгородський прес-клуб)
  • Запорізька область (регіональний партнер – ГО «Дивосвіт»)
  • Дніпропетровська область (регіональний партнер – БФ «Карітас Донецьк у місті Дніпро»)
  • Луганська область (регіональний партнер – ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади»)
  • Сумська область (регіональний партнер – ГО «Інтелект Сумщини»)
  • Харківська область (регіональний партнер – Чугуївська правозахисна група)
  • Чернівецька область (регіональний партнер – ГО «Міжнародний рух «Екокультура»)

Експерти підготували рекомендації до влади та ініціюють з нею діалог, створюють ґрунтовну платформу для комунікації жінок-лідерок у регіонах. Робота над проектом триває.

Офіційна сторінка Фундації: www.uhrf.org

У Facebook https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Голосуй на местных выборах там, где живешь
В Днепре пройдет тренинг «Внутреннее перемещение: юридические основы и инструменты местной адвокации»
В Днепре состоится форум-театр «Право выбора переселенцев»
В Днепре состоится форум «Интеграция ВПЛ и развитие громад: лучшие практики»
В Днепре состоится уличная акция в защиту политических прав ВПЛ