Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині експерти визначили подальші шляхи реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні

Серія громадських обговорень та стратегічних сесій на реалізацію проекту «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей» відбулася в Дніпропетровській області. Так, заходи відбулися в м. Новомосковськ з представниками перспективного укрупненого Новомосковського району, в смт. Слобожанське з представниками перспективного укрупненого Дніпровського району, в м. Нікополь з представниками перспективного укрупненого Нікопольського району, м. Павлоград з представниками перспективного укрупненого Павлоградського району, в м. Кривий Ріг з представниками перспективного укрупненого Криворізького району, в м. Верхньодніпровськ з представниками перспективного укрупненого Кам’янського району Дніпропетровської області.

Учасникам представили проект «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей».
Зокрема, модератор заходу Анна Колохіна, голова правління ГО «Дніпровський центр соціальних досліджень» проінформувала учасників про основні концепції реформування адміністративно-територіального устрою на районному рівні Дніпропетровської області.


Кожен учасник мав змогу виявити свою позицію щодо формату свого перспективного району та бачення щодо організації управління в даному укрупненому районі.


Вже завтра 27.12.2018 року в приміщенні ДРІДУ НАДУ відбудеться експертний круглий стіл з обговорення напрацювань громадських обговорень та стратегічних сесій в межах проекту.
Всі напрацювання стратегічних сесій та експертного круглого столу будуть покладені в основу аналітичного звіту, який буде підготовлено експертами ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» за результатами проекту.
Нагадаємо, що громадські обговорення та стратегічні сесії проводяться Незалежним центром правових досліджень та ініціатив в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні: погляд дніпровських експертів
Яка модель організації управління на районному рівні є найбільш оптимальною?
Як децентралізація впливає на розвиток соціальних, медичних, освітніх, адміністративних послуг?
На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспектив реформування адміністративно-територіального устрою
Решение об объединении территорий должно поддержать все общество, — Владислав Романов