Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспектив реформування адміністративно-територіального устрою

Серія громадських обговорень та стратегічних сесій на реалізацію проекту «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей» розпочалася в Дніпропетровській області. Так, 12 грудня заходи відбулися в м. Новомосковськ з представниками перспективного укрупненого Новомосковського району та в смт. Слобожанське з представниками перспективного укрупненого Дніпровського району Дніпропетровської області. Учасникам представили проект «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей».

Зокрема, модератор заходу Анна Колохіна, голова правління ГО «Дніпровський центр соціальних досліджень» проінформувала про основні концепції реформування адміністративно-територіального устрою на районному рівні Дніпропетровської області.

Кожен учасник мав змогу виявити свою позицію щодо формату свого перспективного району та бачення щодо організації управління в даному укрупненому районі. Всі напрацювання стратегічних сесій будуть покладені в основу аналітичного звіту, який буде підготовлено експертами ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» за результатами проекту.

Нагадаємо, що громадські обговорення та стратегічні сесії проводяться Незалежним центром правових досліджень та ініціатив в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Эксперт Роман Сердюк: об итогах местных выборов в Днепре и административной реформе
Все только начинается: какие законы нужны для продолжения децентрализации
Украина с новым админтерустройством: парламент создал 136 новых районов и ликвидировал 490 старых
Новое админтерустройство: тезисы по результатам открытой дискуссии
Громады не будут зависеть от районов: соответствующий законопроект готов к голосованию в Верховной Раде