Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Як децентралізація впливає на розвиток соціальних, медичних, освітніх, адміністративних послуг?

На Дніпропетровщині розпочалися громадські обговорення та стратегічні сесії у межах реалізації проекту Незалежний центр правових досліджень та ініціатив «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей».

Подібні заходи вже відбулися у 5 містах Запорізької області та охопили всі 20 районів регіону. У Дніпропетровській області обговорення пройшли в м. Новомосковськ та смт. Слобожанське.

Модератор обговорень, регіональний координатор Мережі UPLAN Анна Колохіна представила учасникам основні концепції реформування адміністративно-територіального устрою на районному рівні Дніпропетровської області.

«Кожен учасник мав змогу висловити думку щодо формату свого перспективного району та бачення з організації управління в ньому. Всі напрацювання будуть покладені в основу аналітичного звіту, який підготують експерти Незалежного центру правових досліджень та ініціатив за результатами проекту», — зазначила Анна Колохіна.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні: погляд дніпровських експертів
На Дніпропетровщині експерти визначили подальші шляхи реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні
Яка модель організації управління на районному рівні є найбільш оптимальною?
На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспектив реформування адміністративно-територіального устрою
Решение об объединении территорий должно поддержать все общество, — Владислав Романов