Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Яка модель організації управління на районному рівні є найбільш оптимальною?

На Дніпропетровщині тривають громадські обговорення та стратегічні сесії в межах проекту «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей».

Так, 14 грудня заходи відбулися в м. Павлоград з представниками перспективного укрупненого Павлоградського району Дніпропетровської області.

В рамках стратегічної сесії відбулася і зустріч з керівництвом Павлогадської РДА. Учасникам був представлений проект «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей» та результати його впровадження в Запорізькій області.
Зокрема, модератор заходу Анна Колохіна, голова правління ГО «Дніпровський центр соціальних досліджень» проінформувала учасників про основні концепції реформування адміністративно-територіального устрою на районному рівні Дніпропетровської області.
Учасники надали позиції щодо формату свого перспективного району та бачення щодо організації управління в даному укрупненому районі. Всі напрацювання стратегічних сесій будуть покладені в основу аналітичного звіту, який буде підготовлено експертами ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» за результатами проекту.
Нагадаємо, що громадські обговорення та стратегічні сесії проводяться Незалежним центром правових досліджень та ініціатив в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні: погляд дніпровських експертів
На Дніпропетровщині експерти визначили подальші шляхи реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні
Як децентралізація впливає на розвиток соціальних, медичних, освітніх, адміністративних послуг?
На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспектив реформування адміністративно-територіального устрою
Решение об объединении территорий должно поддержать все общество, — Владислав Романов