Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Интеллектуальная битва в Днепре: определились победители регионального дебатного турнира

23 марта в Днепре состоялся дискуссионный турнир по политическим реформам. Боролись за победу ученики 10-11 классов школ города Днепра и студенты трех высших учебных заведений, сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

За перемогу змагалися учні 7 шкіл, а також студенти Дніпровського гуманітарного університету, Дніпропетровського регіонального інституту державного управління, Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Їх прийшли підтримати куратори та друзі.

Учасники вислухали вступну лекцію від регіонального координатора Громадянської мережі «ОПОРА» у Дніпропетровській області Вадима Головченка про типові порушення законодавства з боку виборчих штабів під час виборчих кампаній. Експерт поділився з дебатерами цікавим фактологічним матеріалом, зібраним протягом багатьох років спостережень за виборами різних рівнів в Україні. Це допомогло краще підготувати аргументи для подальшого дебатування на тему прозорості виборчого процесу.

Регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, директор ГО «Центр «STATUM» Дмитро Чернишов зазначив, що «подібні дебатні ігри, без сумніву, розвивають критичне мислення молоді, змушують молодих людей вдумливо ставитися до політичних процесів всередині країні та за її межами, аналізувати інформацію та замислюватися над розвитком країни. Також це гарна можливість попрацювати у команді в форматі брейн-стормінгу для перемоги над іншими учасниками і розвинути власні ораторські здібності».

Учасники дебатували на теми відкритих виборчих списків на парламентських виборах, покарань за побутову корупцію, запровадження відповідальності за недотримання передвиборчих обіцянок політичними діячами. Суддями виступили досвідчені дебатери, що представляють Федерацію дебатів України.

Перемогу у турнірі здобула команда у складі Анни Дідович та Максима Нугуманова, які навчаються у КЗО СЗШ №76 ДМР. Ця команда представлятиме місто Дніпро на Національному дебатному турнірі з політичних реформ у Києві в середині травня 2019 року.

Захід відбувся за ініціативи Інституту «Республіка» за організаційної підтримки Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Дніпровського відділення Федерації дебатів України та Дніпровської молодіжної ради – Відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Студентов и старшеклассников Днепропетровщины приглашают на дебатный турнир
В Днепре состоялся дебатный турнир по политическим реформам