Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре стартует первая Антикоррупционная школа для молодежи

Об этом сообщили на брифинге председатель Союза активной молодежи (САМ) Влад Мельничук и участник Громадського Контроля, будущий преподаватель школы Илья Рыбаков (видео: https://youtu.be/icbJhm1biQU) (далее – УКР.).

— Ми радо запрошуємо до участі молодь, якій цікаво щось змінити, — зазначає Влад Мельничук. — Адже зараз, завдяки багатьом відкритим реєстрам та відкритим даним, будь-який підготовлений громадянин може знаходити та викривати корупцію у владі.

Програма школи включає теоретичні та практичні заняття, складатиметься з декількох модулів. Перший етап — ознайомчий, де піде мова про антикорупційну діяльність в Україні та сусідніх державах. Вже наступного тижня, з 19 березня, організатори розпочнуть зустрічі із студентами у ВНЗ міста.

Потенційні учасники, яких запрошують до школи — студенти, школярі, випускники внз. Загалом у навчанні зможуть взяти участь до 30 осіб, які пройдуть конкурсний відбір. Проект триватиме близько 2 місяців

Вже 13-14 квітня в рамках Антикорупційної школи для молоді відбудеться тренінг за участю представників Громадського Контролю, НАБУ, Прозорро, Трансперенсі Інтернешнл Україна, Clarity Project. Експерти розкажуть та покажуть, що таке відкриті дані, електронні декларації, державні закупівлі та доступ до публічної інформації.

Викладачами Антикорупційної школи для молоді стануть у т.ч. представники Громадського Контролю. Експерти нашої команди мають величезний досвід пошуку та знаходження інформації, проведення складних антикорупційних розслідувань та викриття різноманітних порушень у роботі державних та муніципальних структур. Отже, в рамках школи вони ділитимуться з молоддю своїми практичними кейсами боротьби з корупцією, знаннями і корисними лайф-хаками.

— Антикорупція дуже актуальна зараз, бо в країні тотально крадуть, — підкреслив Ілля Рибаков, учасник Громадського Контролю. — Багато непорядних людей прийшли до влади, при цьому дуже мало підготовлених експертів, які можуть проконтролювати тих, хто зараз при владі.

Загалом Антикорупційна школа для молоді триватиме близько 2 місяців. Вже зараз є велика цікавість від молоді, яка прагне потрапити на навчання, зазначає Влад Мельничук

— Ми прагнемо дати молодим людям знання і навички, які дозволять ефективно стежити, як витрачаються податки громадян. Важливо, щоб підготовлені люди, які володіють навичками пошуку і боротьби з корупцією, йшли в держоргани, в правоохоронні структури, — підкреслює Ілля Рибаков.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Как украинцы относятся к решению КСУ про е-декларирование: результаты опроса
Где в Днепре разоблачители коррупции могут получить бесплатную правовую помощь
Проект активистов Днепра вошел в десятку лучших молодежных практик в Украине
В Днепре состоится антикоррупционный тренинг
В Днепре презентовали карту ремонтов, проводимых за бюджетные деньги