Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


9% избирателей Украины проголосовали в Днепропетровской области

Все 17 окружных избирательных комиссий в Днепропетровской области завершили подсчет голосов повторного голосования 21 апреля 2019 года. Явка избирателей составляет 65,89% — это почти 9% голосов избирателей от общего количества граждан Украины, принявших участие во втором туре выборов Президента Украины 21 апреля 2019 года. Об этом сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

Після завершення підрахунку голосів виборців та складання протоколів деякі окружні виборчі комісії роблять фото на згадку. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що члени ОВК №30, які одні з перших в області склали протокол про підсумки голосування, зробили фото поблизу Кам’янської міської ради, де розташоване приміщення комісії.

В Дніпропетровській області взяли участь в голосуванні 1 634 153 виборців. Серед них 20 450 громадян, які тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. Найчастіше змінювали місце голосування громадяни в межах області – 9579 виборців. З  Донецької області охочих проголосувати Державний реєстр виборців нарахував 4777 громадян, з Луганської – 1771. В першому турі виборів, що відбулись 31 березня 2019 року кількість громадян, які змінили голосування була вищою та складала 23 925 громадян.

Таким чином, явка виборців в Дніпропетровській області становить 65,89%, що складає майже 9% голосів виборців від загальної кількості громадян України, що взяли участь у другому турі виборів Президента України 21 квітня 2019 року. Це найбільша кількість виборців, що взяли участь у виборах у межах однієї області після м. Київ та Київської області.

Кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський переміг в усіх 17 виборчих округах Дніпропетровської області. Найвища кількість голосів відданих за Володимира Зеленського зафіксована у виборчому окрузі №37, що знаходиться у м. Кривий Ріг, звідки родом Володимир Зеленський. Виборчі округи №№31, 32, 33 в Кривому Розі також найбільше  підтримали земляка – 89,57%, 89,87%, 89,18% відповідно.

Відзначимо, що міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул 22 квітня привітав кандидата на пост Президента Володимира Зеленського, відповідний допис з’явився на офіційному сайті Криворізької міської ради.

Найнижча підтримка Володимира Зеленського в Дніпропетровській області — 79,71% зафіксована у виборчому окрузі №27 в м. Дніпро. Від цього округу до Верховної Ради України у 2014 році було обрано нинішнього Дніпровського міського голову Бориса Філатова.

Кандидата на пост Президента України Петра Порошенка найбільше підтримали виборці в місті Дніпро. Так, зокрема у виборчому окрузі №27 Петро Порошенко здобув прихильність 17,79% виборців,  у виборчому окрузі №26 – 15,27%. Найменше прихильників чинного Президента України мешкає у Кривому Розі. Так, у виборчому окрузі №37 за Петра Порошенка проголосувало 7,62% громадян України.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Законы для соцсетей: как противодействовать манипуляциям в Интернет-пространстве
63% украинцев позитивно оценивают первые шаги президента и его команды — соцопрос
Повестка дня для нового парламента: мнение регионов
В Днепре состоялось заседание относительно бездеятельности следователя
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате