Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Instagram в Украине растет быстрее, чем Facebook — исследование

В Украине количество пользователей соцсети Instagram за год выросло аж на 50,7%. Если темпы роста украинской аудитории сохранятся, то уже к концу 2019 года эта соцсеть в Украине вплотную приблизится по объемам аудитории к Facebook.

Об этом свидетельствуют данные исследования «Instagram в Украине» компании PlusOne. Анализ подготовлен на основе данных из рекламного кабинета Facebook, Google, Госстата, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social и Appannie, сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

Станом на початок березня 2019 року, близько 11 млн українців користуються соцмережею Instagram. Мобільний додаток Instagram був №1 в Україні за кількістю завантажень серед додатків соцмереж у 2018 році. 

Instagram — соціальна мережа, що базується на обміні фотографіями, дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії, тобто мистецтві фотографування на смартфон.

Яка країна є лідером Instagram у світі? 

Серед 10-ти країн, які було обрано для дослідження, 1-ше місце за популярністю цієї соціальної мережі займає Туреччина. Найменш поширеним «інста» спостерігається в Польщі та Молдові (приблизно 18%). 

За рівнем проникнення Instagram, Україна перебуває на рівні таких країн як Франція та Німеччина, а це приблизно 28%, та зважаючи на темпи росту, вже у 2019 році Україна суттєво випередить їх.

Хто вони — українські інстаграмери? 

Instagram найбільш популярний серед українців віком 18-24 роки. 2,8 млн осіб серед цієї вікової групи  інстакористувачами, і це — 91,04% від всіх жителів України в цій групі.

У віковій групі 25-35 років 4 млн Instagram-користувачів, це 54,29% від всіх жителів України в цій групі. 

Українців віком від 36 до 45 років, які користуються Instagram, – 1,8 млн, це 28,91% від усього українського населення цього віку.

Згідно із даними дослідження, Україна займає 10 місце у світі за кількістю жінок, які користуються Instagram – 58,27% від загальної кількості українських Instagram-користувачів.

У яких містах України живуть найактивніші користувачі Instagram? 

Цікаво, що лідером цього рейтингу є Чернівці (71,51%). На другому місці – Київ (68,15%), на третьому – Тернопіль (64,02%), четверте місце займає Івано-Франківськ (63,73%), на п’ятому – Львів (63,29%). 

Одеса зайняла шосту позицію з результатом 60,3%. У інших обласних центрах показники нижче 60%. 

Найменший рівень проникнення – у Миколаєві (39,07%), Чернігові (33,86%) та Запоріжжі (33,53%).

А з якого смартфону українці заходять у свій обліковий запис в Instagram? 

Отож, проаналізувавши статистику, варто зауважити, що найактивнішими користувачами серед популярних брендів в Україні являються власники Samsung (3,0 млн), далі наздоганяють шанувальники iPhone (2,5 млн) та Xiaomi (2,5 млн), які стоять на рівні один з одним. І на останок користувачі смартфонів Huawei (1,млн), що займають теж певний відсоток від найактивніших користувачів Instagram.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Кто больше всех джинсует в онлайн-медиа? — исследование ИМИ
Facebook в Украине: свежие цифры и факты
Более 3 миллионов человек в Украине живут не по «прописке»
62,2% украинцев довольны медицинской помощью, которую они получили в этом году – исследование
77% респондентов в Украине считают вопрос гендерного равенства важным для них — исследование