Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Днепропетровщине проведут информационные мероприятия от Представительства ЕС

24 — 26 апреля 2019 года делегация Представительства Европейского Союза в Украине посетит Днепр и Кривой Рог с официальным визитом. В рамках визита состоится ряд информационных мероприятий, сообщает Днепропетровская ОГА (далее – УКР.).

  • Семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу» (24 квітня, 15:00 – 18:00), м. Дніпро, Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Європейська, 10-А, 2-й пов.

Основні теми заходу: — Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу; — Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network); — EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; — Досвід участі Дніпропетровської торгово-промислової палати у європейських торговельних форумах та виставках; — Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Головні спікери заходу: Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади; Наталя Скічко, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine; Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати; Ольга Кільова, засновник ТОВ «Торговий дім “НЬЮ-ЛАЙН”» та «Науково-виробнича компанія “ГОЙДА”»

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Подія на Facebook.


  • Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

— 25 квітня, 10:00 – 11:30, м. Дніпро, Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, пл. Шевченка, 1, ауд. 20;

— 26 квітня, 11:30 – 13:00, м. Кривий Ріг, Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2-й пов.

Запрошуються учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь. Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.


  • Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs» (25 квітня, 13:00 – 16:00), м. Дніпро, Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, пл. Шевченка, 1, ауд. 25.

Запрошуються представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора»де представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Любов Ропало, експерт з розробки та подання грантових заявок та фандрайзингу, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку.

Подача заявок за посиланням.

Подія на Facebook.


  • Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» (26 квітня, 14:30 – 16:00), м. Кривий Ріг, Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2-й пов.

Для представників місцевої влади і неурядових організацій, підприємців, молоді, освітян, зацікавлених жителів міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Розкажуть про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.


Довідка:
Візит Представництва ЄС до Дніпропетровської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями звертайтеся до контактних осіб:
— Всеволода Верещагіна (тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua)
— Станіслава Королькова (тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua).

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Днепре открыли региональный Офис евроинтеграции
Евроинтеграция Украины: динамика общественного мнения
Днепропетровщина стала первым регионом, где презентовали «Еврокарту» Украины
АНОНС: «Еврокарта Украины. Где в рейтинге европейской интеграции областей Днепропетровщина?»
Евроскептиков становится меньше, но работы еще много — эксперты