Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Звезды мирового уровня, бесплатная фан-зона и кемпинг: Фестиваль «Джаз на Днепре» начинает новую историю

18-21 июня в Днепре состоится Международный джазовый фестиваль «Джаз на Днепре-2019. New story». 18 и 19 июля пройдут бесплатные концерты в городе. А главная сцена фестиваля традиционно расположится на Монастырском острове. Она будет работать 20 и 21 июля, с 18:30. Об этом стало известно во время пресс-конференции 15 мая (далее – УКР.).

«Джазовий фестиваль – це флагманський захід програми «Культурна столиця». «Джаз на Дніпрі» стає дедалі популярнішим, здобуває нових прихильників. Він навіть увійшов до десятки найпопулярніших музичних подій України за версією «Карабасу» (квитковий сервіс. – Ред.). Взагалі цього року Монастирський острів став особливою локацією, якої немає більше ніде в Україні. Там відбудеться три музичних фестивалі, але почнемо, звичайно, з джазового. Ми врахували всі недоліки та виправили їх. Так, наприклад, були зауваження до логістики: було не дуже зручно йти на фестиваль через увесь острів, тож ми побудуємо понтонний міст із набережної до місця проведення фестивалю», – зазначив голова правління Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер.

«Зірки джазу, відомі на весь світ, приїжджають до Дніпра, і вони у захваті від нашої локації. Бо острів посеред міста – це справді унікальний майданчик. Крім цього, вони відзначають дуже якісне звучання та організацію на високому рівні», – додав позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Традиційно у фестивалі візьмуть участь джазові музиканти світового рівня. Лайн-ап цього року вже оголошений. До Дніпра завітають Richard Bona group (Куба), The Hot Sardines (США), The Messenger Legacy (США), Cyrus Chestnut trio (США), Eli Degibri quartet (Ізраїль), Tony Momrelle Group (США). На головній сцені також виступатимуть Drum Art Big Band, український колектив ARGENTUM із запрошеними солістами із Німеччини (Chester Harlan та Франц Бауер), гурт Jazz sister cities.

«Особливістю «Джазу на Дніпрі» є святкування 100-річних ювілеїв джазових геніїв. Ми запрошуємо колективи, які виступають з іменними ювілейними програмами. У 2019 році ювілярами стали Арт Блейкі та Нет Кінг Коул. Тому особливе місце у програмі посідає колектив The Messenger Legacy – надзвичайний гурт «посланців джазу», який сформувався як спадщина музичної філософії Арта Блейкі. Арт Блейкі свого часу створив так звану кузню джазових кадрів, тож учасники цього гурту (кожен у певний період) грали у складі його оригінального оркестру», – розповіла арт-директорка, співпродюсерка фестивалю «Джаз на Дніпрі» Анна Русскевич.

Справжнім подарунком для поціновувачів джазу буде безкоштовний вхід до фан-зони – за попередньою інтернет-реєстрацією.

«Це стало можливим завдяки суттєвій підтримці проекту з боку міської влади, тож кожен охочий цього літа зможе долучитися до музики світового рівня. Реєстрація, як і продаж квитків, відкриється на офіційному сайті 18 травня. Безкоштовно зареєструватися у фан-зону можна буде до 30 червня. Потім можна буде придбати квитки. Також цього року охочі зможуть розташуватися в кемпінгу. А на території фестивалю працюватиме ярмарок здорового харчування», – додала піар-директорка фестивалю Тетяна Дробахіна.

За новинами фестивалю можна стежити на офіційній сторінці у Facebook.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Джаз на Дніпрі» номіновано на премію «X-Ray Marketing Awards»: як підтримати
Офлайн и онлайн: международный джазовый фестиваль «Джаз на Днепре-New Story»
«Джаз на Днепре-New Story» будет проходить в онлайн и офлайн форматах
Более 70 музыкантов мирового уровня, понтонный мост и фестивальное пространство: Чем будет поражать IV Международный фестиваль «Джаз на Днепре»
Регистрация в бесплатную фан-зону фестиваля «Джаз на Днепре-2019. New story» закончится досрочно, как только закончатся места