Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Избирательные комиссии в Днепре и Павлограде не находятся на рабочем месте

Наблюдатели ОПОРЫ несколько дней подряд не могут застать на рабочем месте избирательные комиссии №28 в Днепре и №36 в Павлограде. Несмотря на установленный график работы, они не проводят дежурство, чем ограничивают права субъектов избирательного процесса (далее – УКР.).

Спостерігач ОПОРИ 10 червня о 17:00 та 11 червня о 15:10 намагався подати документи на реєстрацію офіційних спостерігачів окружній виборчій комісії №28 в Дніпрі. Проте, приміщення обидва рази було зачинено. За словами вахтера, члени комісії на той час вже розійшлися і здали ключі від кабінетів.

На першому засіданні окружної комісії №28, яке відбулось 2 червня, було затверджено графік роботи комісії з 9:00 до 18:00 та визначено членів комісії, які виконують свої повноваження на платній основі.

Як зазначає довготерміновий спостерігач ОПОРИ Денис Давидов:

«Відсутність членів комісії в робочий час перешкоджає праву зробити подання про реєстрацією офіційних спостерігачів. Також виборці, інші суб’єкти виборчого процесу були позбавлені права звернутися до комісії зі скаргами чи заявами».

В Павлограді, що є центром виборчого округу №36, спостерігач ОПОРИ, незважаючи на неналежну роботу комісії, зміг зареєструвати подання на офіційних спостерігачів 10 червня 2019 року. Відповідно до пункту 8 статті 78 Закону України «Про вибори народних депутатів України» окружна виборча комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів у відповідному одномандатному окрузі та видає їм посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, не пізніше наступного дня після внесення подання.

Проте на робочому місці нікого з членів комісії знайти не вдалось. Один з членів комісії телефоном повідомив спостерігачу ОПОРИ, що весь керівний склад комісії разом з системним адміністратором в Києві на навчанні, тому чекати засідання можна не раніше п’ятниці 14 червня.

У виборчих комісіях №27 та №29 розглядати подання від спостерігачів будуть також із порушенням строків, визначених законодавством України.

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Повестка дня для нового парламента: мнение регионов
В Днепре состоялось заседание относительно бездеятельности следователя
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате
Сработала ли технология двойников на внеочередных выборах народных депутатов?
Парламентская избирательная кампания: особенности и манипуляции на Днепропетровщине