Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Молодежная ракета U-inn 2.0 уже в Днепре ищет своего грантера

Несмотря на летние каникулы, сессии и другие отвлекающие факторы, ракета U-inn 2.0 пополняется новыми участниками из Днепра (далее – УКР.).

5 червня 2019 року о 15:00 в приміщенні Дніпровської центральної міської бібліотеки, відбулась презентація програми розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії».

Учасників на борту привітали вступним словом Тетяна Карельська, директорка Центра «Тамариск», Владислав Яцук, заступник начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, та Сергій Луденський, начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

По завершенню вступного слова всі учасники «польоту» з перезапуску місцевої демократії вже з нетерпінням чекали презентацію U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy). І їх очікування виправдав Олексій Літвінов, експерт з питань громадської експертизи та моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування. Олексій посвятив у деталі нових учасників молодіжного космофлоту «U-inn 2.0» і продемонстрував проекти попередніх відкривачів та переможців інновацій.

Потім набрав обертів «ідеатон», що кожного разу підсилював свою потужність, коли учасники підкидували нові й нові ідеї. Тож представники місцевої влади напевно відчули напір молодіжних інновацій та «прогрівку» двигунів ракети інновацій «U-inn».

Що ж, чекаємо на появу нових молодіжних команд і проектів. А поки в тебе є час, створюй команду, заходь на сайт uinn.org.ua та отримуй 200 тис. грн на власну ідею.

Захід організовує Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», член Мережі Хабів України.

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».

Довідково:

У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини https://www.2017.uinn.org.ua/. В ньому взяли участь більше 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: