Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Днепропетровщине кандидаты в нардепы вероятно распространяют ложные сведения о своей партийной принадлежности

В городе Новомосковск, являющемся центром избирательного округа №38 в Днепропетровской области, кандидаты в народные депутаты в основных сведениях о себе указали о принадлежности к политическим партиям, вместе с тем, партии в этом округе выдвинули других кандидатов. Наблюдатели Гражданской сети ОПОРА разбирались в ситуации (далее – УКР.).

Напередодні в Новомосковському районі спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди кандидата в народні депутати Івана Жадана. На білбордах зазначено «Жадан Іван. Член ПП «ГОЛОС»». Натомість, за даними сайту Центральної виборчої комісії, Іван Жадан самовисуванець, в біографічній довідці кандидат вказав, що є членом політичної партії «Голос».

Віталій Жеганський, координатор Політичної Партії «ГОЛОС» у Дніпропетровській області, повідомив спостерігачам ОПОРИ: «Коли мені стало відомо, що самовисуванець Іван Жадан подав дані до ЦВК із зазначенням, що він є членом Політичної Партії «ГОЛОС», я звернувся до юристів із центрального офісу партії, вони в свою чергу подали відповідні документи в ЦВК, щоб цю недостовірну інформацію прибрали. 25 червня 2019 року мені надіслали фото білборда із Новомосковська, на якому самовисуванець Іван Жадан використав логотип ПП «ГОЛОС» для своєї політичної реклами, дана інформація також передана юристам і від нас буде скарга на цей матеріал у відповідності до діючого законодавства».

Досліджуючи ситуацію, спостерігачі також виявили, що в 38 виборчому окрузі зареєстровано кандидатом від партії ВО «Батьківщина» Віталія Скакуненка. Разом з тим, самовисуванець Андрій Костюк в інформації про себе вказав, що також є членом партії ВО «Батьківщина».

Олександр Мірошник, представник партії «Батьківщина» в Новомосковську, повідомив ОПОРІ: «Андрій Костюк не є членом партії, він не висувався від ВО «Батьківщина». Він — самовисуванець».

Також, в 38 виборчому окрузі зареєстровано кандидатом в народні депутати від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Володимира Арутюнова. Кандидат в народні депутати Денис Шкуратський в основних відомостях про себе зазначив, що є членом політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Наразі зв’язатись з кандидатами не вдалось.

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Изменения в Избирательный кодекс вступили в силу
Верховная Рада приняла изменения в Избирательный кодекс
ЦИК разрешила голосовать на местных выборах по месту жительства
Днепровский эксперт рассказал об избирательной кампании-2020
Выборы-2020: каким может быть бюллетень для больших громад