Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Днепропетровщине наблюдатели фиксируют билборды политического характера

Наблюдатели ОПОРЫ фиксируют билборды с изображениями политиков и символики политических партий по всей территории Днепропетровской области. В частности, в Кривом Роге обнаружены билборды, за размещение которых политические силы не взяли на себя ответственность. Об этом сообщают наблюдатели Гражданской сети ОПОРА (далее – УКР.).

Так, протягом перших п’яти днів червня в Кривому Розі з’явились білборди, на яких, на зеленому тлі значаться написи: «21 липня. Кнопкодави, на вихід», «Цирк під куполом закривається», «Відірвемо їх від корита» та підпис. Разом з тим, на даних білбордах не виявлено інформації щодо особи, відповідальної за випуск, замовника, установи, що здійснила друк, за допомогою якої можна було б встановити, кому дана політична продукція належить.

За стилістикою та кольором фону білборди нагадують рекламну продукцію кандидата на пост президента України Володимира Зеленського під час президентських перегонів навесні. Дані борди виявлено неподалік автовокзалу в Кривому Розі та поблизу собору на площі 30-річчя перемоги. Два з трьох плакатів розміщено на подвійних білбордах, друга сторона з яких належить ФОП Єгорова. Третій борд є одинарним і немає розпізнавальних написів.

Зв’язавшись з ФОП Єгорова спостерігачка ОПОРИ з’ясувала, що розміщення рекламної продукції на борді такого розміру коштує 5000 грн, але вільної площі на червень немає.

Представниця штабу партії «Слуга народу» в Кривому Розі Яна Казаріна на особистій зустрічі запевнила спостерігачку ОПОРИ, що наразі ЗЕкоманда не розміщує по місту жодної агітаційної продукції, білбордів у тому числі.

Тим часом у Дніпрі з’явились білборди із зображенням експрезидента України Петра Порошенка та написом «Обирай НАТО та ЄС. Долучайся. Європейська солідарність».

Натомість, найбільш поширеними білбордами політичного характеру в Дніпрі з початку 2019 року залишаються білборди із зображенням Генадія Гуфмана, ексдепутата Дніпровської міської ради та очільника місцевої організації партії «Опозиційна платформа – За життя».

У Дніпрі та області також наявні білборди «Україна. Це не просто місто на карті. #урядгройсмана», чинного прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У Павлограді спостерігач ОПОРИ зафіксував сім білбордів «#урядгройсмана», чотири білборди із зображенням Петра Порошенка, що, ймовірно, залишились із президентської кампанії цієї весни та один білборд чинного народного депутата Олександра Вілкула, на якому розміщено вітання ветеранів із 9 травня.

У місті Кам’янському спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборд із зображенням Олега Кужмана, заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Також, у Дніпрі зафіксовано білборд із зображенням Андрія Білецького, який представляє Національний корпус.

У центрі Дніпра на одному з балконів спостерігачі зафіксували розтяжку політичної партії «Демократична сокира».

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Изменения в Избирательный кодекс вступили в силу
Верховная Рада приняла изменения в Избирательный кодекс
ЦИК разрешила голосовать на местных выборах по месту жительства
Днепровский эксперт рассказал об избирательной кампании-2020
Выборы-2020: каким может быть бюллетень для больших громад