Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Днепре состоится тренинг «Общественно активная блогосфера 4.0: новые возможности изменений и развития!»

13 июня в Днепре состоится тренинг «Общественно активная блогосфера 4.0: новые возможности изменений и развития!». Приглашаются журналисты, общественно активные блогеры, представители общественных информационных сетей, активные граждане, молодежные лидеры и представители громад из Днепропетровской и Херсонской областей принять участие в тренинге, чтобы практически применять новые возможности использования общественно активной блогосферы в своей деятельности. Об этом сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

Захід проводитиметься у межах проекту “МедіаПроРеформа” Center of Information Studies and Resource Service “Meridian”. Проект реалізується за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Дата проведення – 13.06.2019 (четвер). Місце проведення – м. Дніпро. Кількість учасників обмежена.

ТЕМАТИКА ТРЕНІНГУ:

Про специфіку (мережування) та медотодологію (немаркетинговий підхід) розвитку мережевої громадсько активної блогосфери, про нові можливості інструментарію для громадсько активних блогерів, про сучасні можливості сервісів і платформ у розбудові громадської блогосфери, про вибір суспільно значущих тем, про інформаційну безпеку та технічне оснащення розкаже експерт із розвитку громадсько активної блогосфери Олександр Лавринович, керівник проекту “МедіаПроРеформа”, засновник громадсько активних мереж та ініціатор мережевих громадських ініціатив в Україні (“Пасхальний десант”).

УМОВИ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ:

Участь у тренінгу – безкоштовна. Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» забезпечує проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним/плацкартним вагоном потягу, рейсовим автобусом).

NB! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах.

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ ТРЕНІНГУ?

Журналісти, громадсько активні блогери, представники громадських мереж, активні громадяни, молодіжні лідери та представники громад із Луганської області

Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 10 червня 2019 року включно  за посиланням.

Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 11 червня 2019 року.

Довідкова інформація – Ігор Полянський, експерт проекту, тел.: (050) 9655244

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре состоялся первый тренинг по перевозке маломобильных пассажиров в общественном транспорте
Полиция в законе: В Днепре пройдет тренинг по общественному контролю
Старт Школы Информирования и Коммуникации
В Днепре пройдет тренинг «Медиаграмотность — требование времени»
В Днепре состоится тренинг «Социология в журналистике: как правильно понимать и интерпретировать данные соцопросов»