Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре завершают монтаж площадки для второго Международного книжного фестиваля Book Space

21-23 июня в Днепре состоится II Международный книжный фестиваль Book Space. В этом году для проведения мероприятия выбрали новую, необычную локацию — Фестивальный причал на Сичеславской Набережной. Сейчас здесь уже завершают монтаж площадки, где расположатся сцены, выставочный павильон и зоны для кофе-брейк (далее – УКР.).

«Перший фестиваль отримав дуже багато позитивних відгуків і від гостей, і від письменників, і від видавництв. Тож цьогоріч на Book Space буде представлено близько 100 видавництв, приїдуть відомі та культові письменники. Буде дуже багато цікавих презентацій та книжок. Ми впевнені, що нова локація буде комфортною для всіх відвідувачів фестивалю. Тож запрошуємо всіх містян на Book Space!» – зазначив голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Впродовж трьох днів на Book Space можна буде не лише ознайомитися з книжковими новинками, придбати літературу, а й поспілкуватися з письменниками, редакторами, видавцями, журналістами. Серед відомих гостей – британський журналіст Девід Патрикаракос, письменники Ірена Карпа, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Сергій Жадан та інші. Захід є частиною програми «Культурна столиця».

Арт-директорка фестивалю Вікторія Наріжна розповіла: якщо минулого року темою заходу була трансформація, то для цьогорічного фестивалю обрано більш сміливу та іронічну тему, яка розвиває попередню, – «Нові форми життя».

«На фестивалі заплановано понад 150 подій – це близько 157 годин безперервної інтелектуальної насолоди. Якщо ми переведемо це у дні, то ми вмістили в 2,5 дні фестивалю майже тиждень подій. На гостей чекає кураторська програма «Книжки майбутнього»: зараз книжки сполучаються з доповненою реальністю, кіно, блогами, медіа. І наші західні колеги активно цим користуються, щоб залучати молодь. Тож буде цікаво про це послухати. Є програма «Майбутні книжки», де автори будуть зачитувати фрагменти ще не опублікованих, а подекуди ще недописаних книжок, і обговорювати їх», – каже Вікторія Наріжна.

Як і минулого разу, на книжковому фестивалі організують окрему дитячу програму розважально-освітнього характеру. У цій зоні з фаховими спікерами обговорюватимемо провокативне питання – як не боятися дитячих книжок.

«У дитячій програмі заплановано близько 20 видавничих подій: різні презентації, майстерки для дітей та кураторська програма. Дитина має знайти у книжках відповіді на питання сучасного життя, на цьому й будуватимемо програму. Ми просимо батьків ходити на дитячі заходи разом із дітьми, щоб за підсумками 2,5 днів фестивалю знайти для своєї родини щось нове», – додала кураторка дитячої програми Олена Юрчук.

Також буде поетична, музична програми, а на завершення організатори підготували сюрприз – захід, під час якого література незвично поєднається із сучасною музикою.

Вхід на міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2019 вільний. Із детальною програмою можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці проекту.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Нынешний книжный фестиваль «Book Space» будет проходить онлайн
Второй масштабный книжный форум Book Space стартовал в Днепре – Юрий Голик
Новая локация, известные гости, тематические сцены и презентации: Днепр второй раз будет принимать Международный книжный фестиваль Book Space
Впервые в Днепре проходит масштабный книжный фестиваль Book Space — Юрий Голик
В Днепре состоится первый Международный книжный фестиваль — Book Space