Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Кривом Роге будут баллотироваться полные тезки и представители организаций с похожими названиями

За более чем две недели с начала избирательной кампании в Днепропетровской области зарегистрированы первые шесть кандидатов-самовыдвиженцев. Одну из кандидаток в 33 избирательном округе называют «клоном» и собираются обращаться в полицию. Также зарегистрировано два кандидата, в биографии которых значится работа в организациях с похожим названим, сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

31 травня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала першу кандидатку у народні депутати в Дніпропетровській області Ольгу Бабенко по виборчому округу №33 (місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район). За даними сайту ЦВК, кандидатка є керівницею проектів в громадській організації «БАТЬКІВЩИНА-КРИВИЙ РІГ».

Натомість, депутатка Криворізької міської ради Ольга Бабенко, яка також заявляла про можливість висувати свою кандидатуру на дострокових парламентських виборах, в коментарі представниці ОПОРИ зазначила, що підозрює в реєстрації своєї повної тезки злий умисел та має намір звернутись до правоохоронців з цього приводу.

«Влада в Україні змінюється, а технології залишаються тими самими – маніпулятивними. Зареєстровано мій повний «клон». Відрізняється тільки дата народження та те, що це самовисування, а мене буде висувати партія. Найближчі кілька днів відбудеться з’їзд. Тут талановито все зроблено. Три місяці тому зареєстровано громадську організацію «Батьківщина – Кривий Ріг». Хто ця жінка і як так сталось, ми наразі збираємо інформацію та пізніше будемо звертатись до поліції», — сказала вона.

З зареєстрованою кандидаткою у народні депутати Ольгою Бабенко представникам ОПОРИ зв’язатись наразі не вдалось.

3 червня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати України по 37 виборчому округу нардепа поточного скликання Дмитра Шпенова та у 27 виборчому окрузі Антона Єфіменка, за даними сайту ЦВК, юриста.

4 червня ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів у виборчому окрузі №37, що в Кривому Розі. Ними стали Валентин Грижук, як зазначено на сайті керівник проекту, Громадський рух «СЛУГА НАРОДУ» та Альона Товкун адвокат, керівник, приватне підприємство «ЗЕ! СЛУГА НАРОДА».

Станом на 5 червня ЦВК зареєструвала шостого кандидата-самовисуванця у 36 виборчому окрузі Дніпропетровської області. Ним став чинний народний обранець від цього мажоритарного округу  Артур Мартовицький.

Нагадаємо, відповідно до частини 9, 10 статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України» висування кандидатів у депутати шляхом самовисування триватиме до 20 червня включно. Висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями відповідно до частина дев’ятої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України» триватиме до 10 червня включно.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Выборы-2020: каким может быть бюллетень для больших громад
Залог на местных выборах вырос почти в 40 раз
Ставлення молоді до реформ в Україні: соціологічний моніторинг 2015-2019 років
В Украине создали онлайн-платформу «Электоральная память» с визуализированных данными обо всех выборах
Выборы председателя областного совета: нужны ли изменения?