Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Кривом Роге зарегистрировали кандидатов-«двойников»

В избирательном округе №33 в Кривом Роге зарегистрировали кандидатов с похожими фамилиями. Один из кандидатов заявляет о «технологии оттягивания голосов», сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

11 червня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів в народні депутати України по виборчому округу №33, що в Кривому Розі.

Кандидат в народні депутати Микола Колесник в коментарі спостерігачці ОПОРИ повідомив: «Відрізняється лише одна буква в прізвищі. Це технологія, яка була апробована ще на попередніх виборах, коли у мене «відтягнули» майже два відсотки голосів. Можна, звісно, вважати, що це співпадіння і перший раз, і другий раз».

Микола Колесник також розповів спостерігачці ОПОРИ, що на своїй фейсбук сторінці він вже написав, кого вважає причетним до таких дій. Також він повідомив, що до правоохоронних органів звертатись не буде: «з чим звертатись, людина має таке прізвище. Які підстави? Громадянин України, народився в Кіровоградській області, мешкає в Кривому Розі, має такі ж права, як і я, як громадянин. В правовій площині це неможливо довести».

Із зареєстрованим кандидатом у народні депутати Миколою Колесніком представникам ОПОРИ зв’язатись наразі не вдалось.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Избирательные комиссии в Днепре и Павлограде не находятся на рабочем месте
В Новомосковске благотворительный фонд нардепа проводит лотерею
В Днепре комиссия отказалась зарегистрировать представление на наблюдателей от ОПОРЫ
В Кривом Роге окружная комиссия утвердила смету по телефону
На Днепропетровщине ЦИК изменила границы некоторых избирательных участков и адреса отдельных участковых избирательных комиссий