Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Павлограде открыли жилой дом для переселенцев

В среду, 26 июня, в Павлограде открыли первый на Днепропетровщине жилой дом для внутренне перемещенных лиц. Квартиры в нем получили 42 переселенца, которые перед этим подали документы в специально созданную комиссию, сообщает Днепроград (далее — УКР.).

Соціальне житло облаштували у капітально відремонтованій двоповерховій будівлі, розташованій на вул. Ливарна, 18. Раніше тут знаходився закинутий гуртожиток барачного типу заводу «Литмаш». Нова ж будівля складається з 19 повноцінних квартир — 14 однокімнатних, чотирьох двокімнатних та однієї трикімнатної. Вона залишиться у комунальній власності та не підлягатиме приватизації.

Соціально — житлові умови створив Український фонд соціальних інвестицій. Грант на поточний проект, спрямований на підтримку переселенців, надали Уряд Німеччини та фонд KfW. Загальний обсяг фінансування об’єкта склав 15,1 млн гривень.

«Я дуже радий, що один з моїх останніх днів в Україні прийшовся на відкриття нового житла для переселенців у Павлограді. Українська та німецька влади разом створили необхідний простір для 42 внутрішньо-переміщених осіб. Цей об’єкт є ще одним прикладом тісної співпраці наших країн. Мене часто запитують, чому Німеччина багато робить саме для південно-східної України? Відповідь проста: бо ми хочемо присвятити нашу діяльність у першу чергу тим, хто став безпосередньою жертвою російської агресії», — зазначив Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Вольфґанґ Мьоссінґер.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Павлограде переселенцев загнали в угол повышением тарифов на коммунальные услуги
Дом для переселенцев реконструируют в Верхнеднепровске – Валентин Резниченко
В Днепре переселенцы собирают подписи за заселение их в общежития, отремонтированные за средства ЕС
В пяти громадах Днепропетровщины реконструируют жилье для переселенцев, — Валентин Резниченко
Почему общежития для переселенцев в Днепре стоят пустыми