Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Днепровские эксперты рассказали о курсе доллара после парламентских выборов

О том, что произойдет с курсом доллара после парламентских выборов, в пресс-центре Відкритого рассказали заместитель декана факультета публичного управления и администрирования ДРИГУ НАГУ при Президенте Украины Кирилл Огданский и президент Ассоциации «Днепровский банковский союз» Владимир Косюга (далее – УКР.).

«В період відпочинку курс гривні зміцнювався, а курс долара зменшувався. В принципі, це завжди було до серпня. З тих пір ми завжди насторожливо зустрічаємо осінь, але, як не дивно, вибори зміцнюють курс гривні. 2019-2020-ті роки — це роки максимального погашення боргів міжнародним кредиторам, але ситуація також залежить від нинішньої влади. Однозначно скажу, що економіка України знаходиться у стабільному стані. Проте, ми розуміємо, що цьогоріч ціна на зернові буде високою через неврожай. Також є позитивні сигнали, які свідчать про те, що економічних потрясінь не буде», — зазначив Володимир Косюга.

Другий експерт також підтримав цю думку та дав свій короткостроковий прогноз — курс гривні буде стабільним. Кирило Огданський сказав, що вибори до Верховної Ради не завершаться 21-го липня, адже новий парламент почне працювати значно пізніше, тому наступний рік може стати непередбачуваним, а його прогнози — стануть неочікуваними. Проте, є надія, що до осені ця ситуація стабілізується. Тільки в цьому разі можна очікувати на покращення.

«Якщо у Верховній Раді депутати швидко дійдуть згоди, тоді ми зможемо очікувати на закордонні інвестиції, стабільний курс гривні, зниження курсу долара й таке подібне. А якщо ми будемо бачити ситуацію — «лебідь рак і щука», то гривня не буде зміцнюватися і не буде цікавою світові. З моєї точки зору, після парламентських виборів ми будемо бачити стабільний курс у діапазоні від 20 до 26 гривень за долар», — сказав Кирило Огданський.

Також експерти додали, що можна очікувати на те, що зростуть ціни на імпортну продукцію. Крім того, не треба вважати, що все, що ми вирощуємо — цибуля, капуста, буряк, буде дешевше.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепрянам рассказали, что будет с курсом доллара после выборов
В Днепре рассказали о нестандартном поведении доллара
«В 2019 году нас ждёт рост курса доллара и инфляция», — днепровский эксперт
Днепровский эксперт прокомментировал курс доллара
Каким будет курс доллара в 2018 году? Мнение днепровского эксперта