Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«ГромКонтроль» в Днепре выиграл суд по делу против Корбана

12 июля в Днепре прошло финальное судебное заседание по делу Геннадия Корбана против общественной организации «ГромКонтроль«. Об этом сообщает Днепроград (далее — УКР.).

У Дніпрі протягом майже року тривала судова тяганина у справі колишнього лідера партії УКРОП Геннадія Корбана проти громадських активістів. Зокрема, «ГромКонтроль» провів розслідування про тісні зв’язки найближчого оточення мера Дніпра Бориса Філатова, в тому числі його бізнес-партнера Геннадія Корбана, з компанією-підрядником, що ремонтує у Дніпрі дороги. В одній з публікацій активісти назвали Корбана «рейдером», що і стало причиною для позову.

«Дивно, що сторона позивача акцентує увагу саме на цьому терміні. І в принципі будувала свій позов навколо того, що в нашій публікації використано слово «рейдер». При цьому практично не намагаючись спростовувати саму суть публікації — те, що поляки виявилися рядженими і пов’язаними з мером і його друзями», — прокоментував рішення суду голова «ГромКонтролю» Артем Романюков.

Протягом усього процесу адвокат активістів апелював тим, що Корбан в одному із відео сам називав себе «рейдером». Сторона позивача ж наголошувала, що це перекручена фраза.

«Також адвокати позивача вдавалися до маніпуляцій і заявляли, що якщо Корбан сам себе називає цим терміном, то це не значить, що інші можуть так його називати», — зазначив адвокат «ГромКонтролю» Василь Підлужний.

Підримати відповідачів прийшли близько десяти громадських активістів.

«На мою думку, це була просто перевірка. Тому ми прийшли показати, що суспільство не залякати. Адже після «ГромКонтролю» може бути будь-хто наступний, хто викриє правду про розкрадання бюджету чи інші порушення», — зазначив активіст Владислав Мельничук.

Втім, присутні переконані, що захист Корбана подаватиме на апеляцію.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Корбана прошли обыски
Захист Г.Корбана висловив недовіру прокурорам
Суд зобов’язав невідкладно провести медобстеження Г.Корбана і відклав засідання до 20:30
Корбану сделали операцию на сердце из-за угрозы инфаркта
Суд сьогодні розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу Г.Корбану