Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Молодежь Кривого Рога начала обучение по запуску собственного дела

4 июля местная молодежь впервые присоединилась к программе по запуску своего бизнеса «Skills Lab: собственное дело». В течение одного месяца 30 участников и участниц в возрасте 16-35 лет будут работать над реализацией бизнес-планов и запуском предприятия в своем селе или городе. Организаторы программы: CSR Ukraine, экспертная организация Центр «Развитие КСО», Фонд ООН в области народонаселения при поддержке Министерства молодежи и спорта Украины и Криворожского горсовета, сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

За даними Криворізького ресурсного центру про стан молодіжного підприємництва у Кривому Розі, у місті зареєстровано понад 78 тисяч підприємств. З них лише 19% бізнесів було започатковано молоддю віком 18-35 років. Мета тренінгової програми “Skills Lab: власна справа” – надати усі необхідні знання та навички для збільшення кількості молодих підприємців не лише у Кривому Розі, а й в усій області.

Юлія Болгак, Менеджерка проектів Центру «Розвиток КСВ», ознайомила учасників та учасниць з минулорічним досвідом реалізації програми в інших містах України та зазначила: “Кривий Ріг – третє в цьому році місто, у якому ми розпочинаємо “Skills Lab: власна справа.Торік після завершення програми, близько 40% учасників та учасниць започаткували власні підприємства, та вже успішно ведуть бізнес. Віримо, що усі вибрані учасники зможуть реалізувати свої ідеї та на особистому прикладі переконатися – бізнес за 1 місяць – це реально”.

Цьогоріч, серед основних ідей для започаткування власної справи молоддю Кривого Рогу – відкриття кав’ярень, салонів краси, консалтингові послуги у сфері реклами та піару, продаж хенд-мейд виробів. Окрім того, значна кількість запропонованих проектів спрямована на соціально-орієнтований бізнес, відкриття еко-майстерень та підприємств з переробки вторинної сировини.

Ілля Лисоконь, регіональний координатор “Skills Lab: власна справа”, підтверджує  важливість програми у Кривому Розі та наголошує: “Саме активізація  криворізької молоді  та стимулювання її ініціатив у сфері підприємництва є одним з найважливіших кроків залишити молодих людей в Україні. Сьогодні це одна з найбільших проблем, яка стосується не лише нашого регіону, а й інших областей України. Тому такі ініціативи є для нас надзвичайно важливими”.

На відкриття програми були запрошені успішні місцеві підприємці та стартапери, які поділилися з учасниками та учасницями власним досвідом започаткування бізнесу у банківській та IT сфері.  Після цього, дівчата та хлопці взяли участь у коуч-сесії «Лист собі через один місяць», у яких писали, чого хочуть досягти за 1 місяць та що для цього можуть зробити вже сьогодні. Для кращого розуміння усіх бізнес-процесів, організатори розробили для учасників блокноти, у яких міститься багато корисної інформації та практичних порад щодо створення власної справи.

Я чекав подібних програм у Кривому Розі, бо вже довгий час обмірковую ідею відкриття власної справи у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Думаю, що саме  “Skills Lab: власна справа” допоможе мені правильно врахувати всі “підводні камені” на старті власного бізнесу, та надасть ґрунтовну теоретичну та практичну базу. Мене вразила зустріч з представниками Ощадбанку, які розповіли про їх підприємницьку платформу. Цілком можливо – це мої перші партнери”, – поділився Єгор Лінник, учасник програми.

Протягом наступних трьох тижнів учасники та учасниці разом із тренерами вивчатимуть бізнес-аналіз, юридичні аспекти та фінансову грамотність, маркетинг та фінансування. Результатом навчання стануть презентації готових бізнес-планів.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Диджитал ВИЗА» — для криворожан: шеринг документов и новые е-сервисы
В Кривом Роге состоялся велопробег Дедов Морозов
В Кривом Роге приняли бюджет на 2021 год
Первая сессия новоизбранного Криворожского горсовета: присяга, избрание секретаря и одиночный пикет
Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»