Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


На Днепропетровщине повреждены борды и сорваны объявления о встрече с кандидатом

В Новомосковске повредили борды кандидатов, а в Днепре срывают объявления о встрече с кандидатом. Наблюдатели ОПОРЫ фиксируют препятствование осуществлению права на проведение предвыборной агитации (далее – УКР.).

5 липня на виїзді з міста Новомосковськ спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджені білборди кандидатів у народні депутати України Олімберга Бестаєва, Олега Дядика та Івана Жадана.

Раніше ОПОРА вже повідомляла про пошкодження агітаційної продукції кандидата по 38 виборчому округу Олімберга Бестаєва.

У цей же день у Дніпрі за адресою проспект Героїв, б. 12 мешканці будинку побачили як молода особа зриває оголошення про зустрічі з кандидатом у народні депутати по виборчому округу №27 Денисом Кирпенком. Коли небайдужі мешканці будинку спробували сфотографувати цю особу, він почав тікати. Одна з мешканок будинку схопила його за сумку, але він вирвався і втік. Жінка вдарилася об дерево, але до лікарів вирішилася не звертатися. Вона склала заяву до поліції.

Денис Карпенко повідомив спостерігачу ОПОРИ: «Останніми днями ми все частіше зустрічаємось із випадками пошкодження таких оголошень».

Відповідно до частини 26 статті 74 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України.

Зазначені діяння можуть мати ознаки перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу, що поєднане з пошкодженням майна (ч. 2 ст. 157 ККУ).

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Изменения в Избирательный кодекс вступили в силу
Верховная Рада приняла изменения в Избирательный кодекс
ЦИК разрешила голосовать на местных выборах по месту жительства
Днепровский эксперт рассказал об избирательной кампании-2020
Выборы-2020: каким может быть бюллетень для больших громад