Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


На Днепропетровщине УИК №120441 осталась без помещения

УИК №120441, расположенная в городе Пятихатки Днепропетровской области (34 избирательный округ) осталась на улице. Арендаторы изъяли ключи и не допускают членов комиссии к выполнению своих обязанностей. Городской совет собирается обращаться в суд, сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

15 липня спостерігачка ОПОРИ в 34 виборчому окрузі, під час робочого візиту з’ясувала, що дільнична виборча комісія №120441 не працює з 12 липня.

Виборча дільниця №120441 знаходиться у місті П’ятихатки Дніпропетровської області за адресою вул. Мірошниченко, буд. 107 (відділення поштового зв’язку, актова зала). За даними офіційного сайту  ЦВК це є постійна виборча дільниця.

Як розповіли спостерігачці небайдужі члени комісії, 12 липня у чергових членів комісії №120441 вилучили ключі від дільниці та закрили приміщення.

Члени комісії повідомляють, що в приміщенні ДВК наразі залишається виборча документація: «За збереження цієї документації ніхто з працівників Укрпошти відповідальності не несе», — зазначається в протоколі, який склали члени комісії. Проте, наразі секретар комісії відмовилась надавати коментарі з цього приводу спостерігачці ОПОРИ.

«Близько 1000 виборців можуть не реалізувати своє виборче право. Вирішувати питання планують традиційним шляхом через суд,. Міськрада готує позов. Дана ситуація ускладнюється, оскільки у приміщенні залишилися речі, документи ДВК, списки виборців. Комісія не може повноцінно виконувати свої функції», — зазначає спостерігачка ОПОРИ.

Подібна проблема виникала напередодні президентських виборів 31 березня 2019 року, комісію взагалі не допустили до приміщення. Засідання та чергування членів комісії  відбувались у міській раді, а печатку та документацію голова комісії носив з собою. Тоді суд прийняв рішення на користь ДВК.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Изменения в Избирательный кодекс вступили в силу
Верховная Рада приняла изменения в Избирательный кодекс
ЦИК разрешила голосовать на местных выборах по месту жительства
Днепровский эксперт рассказал об избирательной кампании-2020
Выборы-2020: каким может быть бюллетень для больших громад