Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Не все УИК на Днепропетровщине провели свои первые заседания

По состоянию на 9 июля не все участковые избирательные комиссии смогли провести свои первые заседания. В частности, в Кривом Роге семь комиссий не собрались из-за отсутствия кворума. В Павлограде сразу трое кандидатов зарегистрировали членами комиссий жителей Днепра, а те не посещают заседания. В Днепре партия «Оппозиционная платформа — За жизнь» внесла замены 74 членов УИК, сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

Зі слів члена окружної виборчої комісії №33 Євгена Алістранського станом на ранок 9 липня сім ДВК у виборчому окрузі №33 в Кривому Розі не провели свої перші засідання. Як розповів член комісії Євген Алістранський спостерігачці ОПОРИ: «Це відбулося через відсутність кворуму в комісіях. Основна причина відсутності кворуму це те, що кандидати — мажоритарники Олег Валюк, Олексій Куршев та Олена Садова в своїх поданнях до ОВК №33 на членів ДВК подали людей, які проживають за межами Дніпропетровської області і на засіданні не можуть бути присутніми». Спостерігачка ОПОРИ повідомляє, що йдеться про 234 члени ДВК від цих кандидатів.

9 липня на засіданні ОВК №36 в Павлограді, члени комісії проголосували за направлення повідомлення до кандидатки Вікторії Леонової-Щербак про відмову членів ДВК від роботи в комісіях. На засіданні ОВК зазначили, що всі подані особи проживають у місті Дніпро і від інших представників ДВК було багато нарікань на те, що члени ДВК від кандидатки Вікторії Леонової-Щербак не приїжджають на засідання ДВК і не відповідають на телефонні дзвінки. На засіданні комісії також припустили, що якщо кандидатка у народні депутати Вікторія Леонова-Щербак в найближчі два дні не подасть заміну, то квоти на керівні посади нададуть іншим суб’єктам виборчого процесу. «Це для того, щоб прискорити процес. Якщо це питання зараз не вирішити, то є ймовірність, що до останнього дня не буде або секретаря, або заступника, або голови в деяких дільничних комісіях», — пояснили спостерігачу в комісії.

Зазначимо, що 9 липня Постановою ЦВК №1558 було скасовано реєстрацію кандидатки в народні депутати Вікторії  Леонової-Щербак. На сайті ЦВК зазначено, що кандидатка звернулась із заявою про відмову балотуватись.

8 липня виборча комісія №24 в Дніпрі розглянула подання від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» та провела заміну 74 членів дільничних виборчих комісій. Комісія проголосувала «За» одноголосно.

Станом на 10 липня 2019 року на виборчому окрузі № 24 сформовані всі ДВК, більшість з них провели свої перші засідання і отримали перший примірник попереднього списку виборців в Державному реєстрі виборців. Дільниці з номерами 121233-121285 та 121785 отримують списки виборців на проспекті Слобожанському 8, у Відділі ведення ДРВ Індустріальної районної у м. Дніпрі ради, дільниці 12144-121481 за адресою вул. 20-річчя Перемоги 51, Відділі ведення ДРВ Самарської районної у м. Дніпрі ради.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Законы для соцсетей: как противодействовать манипуляциям в Интернет-пространстве
63% украинцев позитивно оценивают первые шаги президента и его команды — соцопрос
Повестка дня для нового парламента: мнение регионов
В Днепре состоялось заседание относительно бездеятельности следователя
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате