Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Перекрытие Центрального моста в Днепре — вынужденная мера, — Михаил Лысенко

С 18 июля в Днепре полностью перекроют движение транспорта по Центральному (Новому) мосту. По словам заместителя городского головы Михаила Лысенко, это вынужденная мера, необходимая для завершения реконструкции проезжей части переправы. В частности, там будут укладывать гидроизоляцию, два слоя асфальта, будут обустраивать деформационные швы по той полосе, сейчас ремонтируют (далее – УКР.).

«По відремонтованій смузі деформаційні місця додатково посилять відповідними швами. Окрім цього, по мосту укладуть спеціальне покриття з розмежуванням руху для пішоходів і велосипедистів. Також по переправі улаштують контактну мережу для руху тролейбусів», — сказав під час пресконференції 16 липня Михайло Лисенко.

За словами посадовця, роботи йдуть за графіком і до 14 вересня автомобільний рух Центральним мостом буде відновлено. При цьому на час закриття переправи рух по ній буде доступним як пішоходам, так і велосипедистам.

Представник мерії також зазначив, що у період закриття мосту рух автомобільного транспорту буде зосереджений по Південному, Амурському та Кайдацькому мостах. Через те, що Амурський міст стане одним із найнавантаженіших, там цілодобово чергуватиме екіпаж патрульної поліції, знаходитиметься евакуатор для швидкого прибирання авто з проїжджої частини у разі ДТП, а також технічні спеціалісти для надання допомоги учасникам дорожнього руху.

«Окрім того, для максимальної зручності автомобілістів, які курсуватимуть у напрямку Кайдацького мосту, буде змінено графік роботи світлофорів по Донецькому шосе, а саме на перехрестях вул. Висоцького та Петрозаводської. Переключення буде зорієнтовано на рух по Донецькому шосе», — додав Михайло Лисенко.

Зі свого боку директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев розповів, що у зв’язку із закриттям Центрального мосту внесені зміни до схем руху громадського транспорту.

Автобусні маршрути № 21, 22, 35, 54 курсуватимуть через Південний міст, автобуси № 98 рухатимуться до просп. Слобожанський (зупинка вул. Б. Хмельницького), а № 21А – до вул. Любарського. Повністю призупиняють роботу на згаданий період автобусні маршрути № 21Б, 45А, 63, 64. Тролейбусний маршрут № 14 рухатиметься Амурським мостом через просп. Мануйлівський з кінцевою зупинкою на площі Старомостовій.

«Найбільша кількість автобусних маршрутів, а їх вісімнадцять – це № 23, 38, 43, 45, 56, 57, 57А, 62, 64Г, 76, 88, 105, 107, 115, 116, 124А, 126 та 136 рухатимуться Амурським мостом через просп. Мануйлівський. Тому очікується, що ця переправа буде найбільш навантаженою. Через це звертаємося до власників приватного транспорту по можливості організовувати свій рух в об’їзд мосту», — додав директор департаменту.

Нагадаємо, під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Дніпра 12 липня між ним і міським головою Борисом Філатовим було укладено парі: завершити реконструкцію та відкрити Новий міст до 14 вересня.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Днепре на Новый год и Рождество перекроют движение, но общественный транспорт будет работать
В Днепре 7-9 июня перекроют движение транспорта: маршрут
На выходных в Днепре перекроют Новый мост и некоторые улицы
В субботу в центре Днепра перекроют движение транспорта
В субботу в Днепре из-за байкеров перекроют часть набережной и изменится движение транспорта