Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре создадут Карьерный хаб на основе опыта Германии

CSR Ukraine, экспертная организация Центр «Развитие КСО» (платформа Career Hub) при поддержке Немецкой федеральной компании Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH приступила к реализации пилотного проекта «Dnipro Career Hub: переосмысление карьеры». Об этом сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

Головною метою проекту є створення у Дніпрі інноваційного простору неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема внутрішньо переміщених осіб. Dnipro Career Hub надасть можливості для громадян отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування та знайти бажану роботу.

Першим етапом проекту став навчальний візит експертів та партнерів проекту до Німеччини з 24 до 28 червня 2019 року за підтримки Уряду Німеччини в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб». Мета візиту –  дослідження системи кар’єрного консультування та розробки якісної програми навчання кар’єрних консультантів в Україні. Серед учасників візиту представники CSR Ukraine, GIZ, Дніпропетровської облради, молодіжного центру «Освіторіум», Кам’янського центру зайнятості та Інституту модернізації змісту освіти МОН.

Система кар’єрних інститутів Німеччини передбачає тісну взаємодію держави, приватних агенцій, громадських організацій та університетів. А завдяки їх злагодженій роботі за останні десять років рівень безробіття в Німеччині зменшився удвічі до 4,9% (травень 2019 року). В Україні цей показник складає 9,6%.

Протягом 5 днів українська делегація, відвідала ключові інституції в Берліні та Франкфурті, що сприяють розвитку кар’єри та працевлаштуванню: об’єднання відповідального бізнесу Econsense, приватну коучингову агенцію Liebener Coaching, центр кар’єрного консультування Job Point Berlin Mitte, державну агенцію для залучення інвестицій та релокації талантів Berlin Partner for Business and Technology, регіональну дирекцію Федеральної агенції з працевлаштування та кар’єрну службу в EBS University of Economics and Law.

Німецькі експерти поділились досвідом залучення роботодавців, розробки програми кар’єрного коучингу та консультування, створення комфортного середовища для планування і розвитку кар’єри для різних категорій населення.

«CSR Ukraine розпочала роботу напрямку Career Hub п’ять років тому, розвиваючи співробітництво між компаніями, закладами освіти, центрами зайнятості та приватними кадровими агентствами, щоб сприяти розвитку кар’єри для молоді та вирішувати проблеми свідомого вибору професії, молодіжної міграції, відсутності практичного досвіду тощо. І сьогодні завдяки підтримці GIZ та інших партнерів ми готові поширити цей досвід і на доросле населення, створивши фізичний простір Dnipro Career Hub на Дніпропетровщині», – зазначила Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine.

Наступним кроком пілотного проекту стане запуск роботи центру кар’єри Dnipro Career Hub та старт навчання кар’єрних консультантів. Деталі щодо проекту – careerhub.in.ua/dnipro

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: