Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате

Криворожский отдел полиции начал досудебное расследование в уголовном производстве по фактам публикации недостоверной информации на плакатах, размещенных на избирательных участках, сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

В день голосування 21 липня спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА виявила на дільницях виборчого округу №37 невідповідність інформації на інформаційних плакатах кандидатів у народні депутати, вивішених для ознайомлення на дільницях, з інформацією, зазначеною на сайті Центральної виборчої комісії.

Так, зокрема, на плакатах зазначили, що кандидата Миколу Фартушного висунула політична партія «Слуга Народу», хоча на сайті ЦВК вказано, що Микола Фартушний – самовисуванець. Зазначимо, що на дільницях поряд розміщувався плакат висуванець партії «Слуга Народу» Ігоря Фартушного.

Спостерігачка ОПОРИ повідомила про виявлену помилку в плакатах окружну виборчу комісію №37. Після консультацій телефоном, окружна комісія повідомила дільничній комісії про помилку та дала розпорядження закреслити недостовірну інформацію.

Єлизавета Карєтова, заступниця начальника сектору превенції Широківського ВП повідомила:

«На місце подій було направлено слідчо-оперативну групу, було проведено опитування голів та членів дільничних комісій, також було проведено огляд місця подій. Всю інформацію направлено до Криворізького відділу поліції».

Пізніше стало відомо про відкриття кримінального провадження за частиною 2 статті 158 Кримінального кодексу України. Відповідно до цієї статті, підробка або незаконне виготовлення, використання або зберігання незаконно виготовлених чи підроблених виборчих документів (виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, про підсумки голосування на виборах чи референдумі, про результати виборів або референдуму та інших документів, які відповідно до законодавства відносяться до виборчих документів) — караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

 

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: 63% украинцев позитивно оценивают первые шаги президента и его команды — соцопрос
Повестка дня для нового парламента: мнение регионов
В Днепре состоялось заседание относительно бездеятельности следователя
Сработала ли технология двойников на внеочередных выборах народных депутатов?
Парламентская избирательная кампания: особенности и манипуляции на Днепропетровщине