Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Идем на рекорд: в Днепре продолжается регистрация на самое массовое карнавальное шествие на День города

14 сентября, в День города, в Днепре уже третий год подряд состоится масштабное карнавальное шествие «I love Dnipro» (далее – УКР).

Торік захід зібрав 10 232 учасники, за що отримав відзнаку Національного реєстру рекордів України у категорії «Наймасовіша святкова хода до Дня міста». Приєднатися до карнавалу вже зголосилося понад 8 тис. людей, але реєстрація триває. Про це під час пресконференції 27 серпня повідомив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

«Участь у ході можуть взяти всі охочі, це цілком безкоштовно. Цього року ми також плануємо запросити представників Книги рекордів України, бо таких масових карнавалів ще не було. Ми хочемо, щоб ця хода стала брендовою фішкою святкування Дня міста. Назва карнавалу —  «І love Dnipro», але це не означає, що потрібно дотримуватися якоїсь тематики, ми не обмежуємо фантазію містян», – зазначив заступник мера Олександр Шикуленко.

Карнавальна хода розпочнеться о 12:00 на площі Героїв Майдану. Учасники пройдуть проспектом Дмитра Яворницького, а потім – Січеславською Набережною до Фестивального причалу. Там, за словами Олександра Шикуленка, святкування не завершиться — мешканці міста зможуть насолоджуватися різноманітними виступами, які відбуватимуться на п’яти основних сценічних майданчиках.

«Ми виховуємо карнавальну культуру у місті. Ми бачимо карнавал як масштабний захід, що складається безпосередньо із самої ходи та ще 5 сценічних майданчиків, де також відбуватимуться цікаві виступи. Це і битва хорів, і демонстрування талантів творчих колективів міста, і сімейний пікнік, і навіть рок-фестиваль. Новинкою цього року ми хочемо зробити водне шоу. Подробиці мешканці дізнаються пізніше, нехай поки це буде сюрпризом», — повідомив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Як і торік для учасників карнавальної ходи підготували грошові призи. Зокрема, 50 тис. грн вручать колоні, яка зможе продемонструвати найбільш ефектне і гармонійне поєднання ідей карнавальної ходи, ще 50-т отримає найкраща карнавальна платформа. Ці суми вручатимуть тільки за умови реєстрації колективів.  За найкращий карнавальний костюм будь-який учасник зможе виграти 10 тис. грн, а ще 10-ть підготували для тих, хто найкраще представить рухомий транспортний засіб. Номінація нова, обмежень у виборі немає: це може бути велосипед, самокат, авто, навіть дитячий візочок.

Обирати переможців буде зіркове журі, а також для всіх влаштують онлайн-голосування на телеграм-каналі карнавалу.

Заявки на участь можна подавати на електронну адресу (karnavaldnipro@gmail.com), надсилати поштою (4900, Дніпро, пр. Яворницького, 75А, к. 506) або приносити особисто до управління культури департаменту гуманітарної політики  ДМР (пр. Яворницького, 75А, к. 506).

Отримати більш детальну інформацію можна на офіційному сайті.

Реєстрація учасників триває до 7.09.2019.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Как прошел День города в Днепре
На День города в Днепре покажут уникальное свето-лазерное шоу
В Днепре состоится большой концерт классической музыки под открытым небом
Пограмма праздничных мероприятия ко Дню города в Днепре
День города в Днепре: визит Президента, карнавальное шествие и новые рекорды