Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


В Днепровском горсовете презентовали новый электронный сервис «Кабинет жителя г. Днепра»

14 августа в Днепровском горсовете презентовали новый электронный сервис «Кабинет жителя г. Днепра», благодаря которому можно удобно воспользоваться почти всеми существующими услугами, которые предоставляют горожанам. Например, через «Кабинет жителя» можно оформить субсидию, получить справку о составе семьи, стать в электронную очередь в детский сад, просмотреть информацию о депутате своего округа, зарегистрировать предпринимательскую деятельность, направить обращение в городской совет и тому подобное (далее – УКР.).

«Кабінет мешканця міста Дніпра» —  це перший та єдиний в Україні електронний сервіс, який об’єднаний з державним порталом iGov. Наразі послуги, що є у кабінеті, інтегровані з цього порталу. Також «Кабінет мешканця» – це єдина точка входу для всіх існуючих сервісів, створених для мешканців міста. Так, наприклад, не виходячи з дому, ви можете дізнатися чи є ви у реєстрі мешканців, а також як туди потрапити; можна подати заявку до контакт-центру міської ради; можна подати звернення до міської ради та отримати відповідь онлайн»,  – сказала директорка департаменту інформаційних технологій ДМР Альона Чуєва.

Також вона додала, що сервіс впроваджуватимуть у декілька етапів. Наразі стартував перший у тестовому режимі. Це означає, що вже зараз у «Кабінеті мешканця» можна скористатися всіма основними послугами. Другим етапом стане інтеграція із сервісами депутатів та контакт-центром. Третій крок — електронний запис до лікаря,  звернення до муніципальних служб тощо. Запуск кожного етапу триватиме близько 2-3 місяців. Оскільки «Кабінет мешканця» працює у тестовому режимі, розробники передбачили зворотний зв’язок, де користувачі можуть залишати пропозиції або зауваження.

«Цей сервіс настільки гнучкий, що, проаналізувавши рекомендації мешканців, ми додаватимемо ті послуги, які найбільше потрібні. Буде навіть послуга, завдяки якій користувач зможе отримати відеозапис з камер спостереження ситуативного центру міста. Ми впевнені, що сервіс стане популярним і ним зможе користуватися кожен дніпрянин. Стежте за анонсами та новинами щодо розвитку «Кабінету мешканця»», — зазначила заступниця директорки департаменту інформаційних технологій ДМР Марина Середа.

Скористатися «Кабінетом мешканця» можна з головної сторінки офіційного веб-сайті Дніпровської міської ради  https://dniprorada.gov.ua/uk або знайти розділ «Послуги для мешканця», далі обрати «Кабінет мешканця м. Дніпра» і пройти ідентифікацію зручним для себе способом. За декілька днів на сайті з’явиться окрема кнопка «Кабінет мешканця м. Дніпра», що спростить вхід.

«Для нас це дуже важливий соціальний проєкт. Ми бажаємо, щоб усі найкращі технології реалізовувалися саме у нашому місті. Це дуже важливо, це не просто портал, це сучасна технологічна платформа, яка дозволяє всі запити інтегрувати в електронну систему документообігу міста Дніпра та після обробки давати відповіді заявникам в автоматичному режимі. Я особисто готовий відповідати за все, що стосується порталу, тому до мене можна звертатися, якщо будуть якісь проблеми. У майбутньому ми інтегруватимемося в усі існуючі сервіси такі, як: медичні, муніципальні тощо, — щоб дати можливість мешканцям отримати найширший спектр послуг найшвидшим способом», — зауважив генеральний директор компанії-розробника «Кабінету мешканця м. Дніпра», архітектор державного порталу електронних послуг iGov Володимир Білявцев.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: