Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Время «ВзаимоДействий»: в Днепре состоялась презентация онлайн-курса

12 августа 2019 года в помещении Днепропетровского Центра развития местного самоуправления в г. Днепр эксперты Центра «Тамариск» провели презентацию онлайн-курса «Взаимодействие органов власти с общественностью» (далее – УКР.).

Участь у заході взяли 25 представників органів місцевого самоврядування з об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та експертів з Дніпровського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України.

  • Як повинна бути побудована взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами влади?
  • Які канали комунікації можуть бути побудовані між органами влади та громадою?
  • Які вдалі та невдалі практики локальної та національної взаємодії учасники застосовують між органами влади та ІГС?

Ці та багато інших питань були обговорені під час презентації, яку проводив Олексій Літвінов, експерт Центру «Тамариск». Також Олексій — директор ГО «Інститут громадської експертизи», яка безпосередньо має практичний досвід взаємодії з органами влади.

Учасники під час заходу неодноразово відзначали необхідність постійного підвищення рівня знань та навичок. Особливо це необхідно в умовах децентралізації, коли великі можливості, а також й відповідальність залишається на місцях.

«Компетентність та професійність є запорукою успішної реформи децентралізації та державної служби», — відзначали представники ОТГ.

По завершенню презентації було проведено невеличке дослідження, де було поставлене лише одне запитання: «Хто з присутніх зареєструється та пройде онлайн курс?».  Більшість учасників висловила бажання пройти презентований онлайн-курс.

Тому організатори заходу з нетерпінням чекають селфі від учасників презентації з дипломами проходження курсів!

Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРОООН в Україні.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: