Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«Без поучений, без осуждения, без лжи»: в Украине создали онлайн-платформу для подростков и их родителей

При поддержке UNICEF, УФГЗ и Минздрава в июле начал работу портал SupportME, целью которого стало основание в украинском онлайн-пространстве безопасного и комфортного места для подростков, которым нужна помощь и поддержка. Об этом сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

«Зараз ми активно наповнюємо портал. Хочемо зібрати найбільш корисну інформацію про те, що може турбувати підлітків та їхніх батьків. Завдання платформи – без повчання, без осуду, без брехні допомагати молоді знаходити рішення у складних ситуаціях», – зазначила Галина Скіпальська, виконавчий директор HealthRight International.

Портал складається з 8 рубрик:

  1. #listentoME – про те, що відбувається з підлітками та як пережити перехідний період;
  2. #loveME – з дорослими відповідями на дорослі запитання;
  3. #stopME – про наслідки шкідливих звичок та чому курити, вживати алкоголь чи наркотики – не значить бути дорослим;
  4. #tellME – правда та міфи про ВІЛ/СНІД, гепатит та інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ);
  5. #defendME – про форми та види насильства, цькування (булінг) та куди звернутися по допомогу;
  6. #trainME – про спорт, харчування та інші звички здорової людини;
  7. #bewithME – про психологію та психологічні стани, наприклад, як розпізнати депресію та чому не варто ігнорувати власне самопочуття;
  8. #cureME – про те, як діяти та куди звертатися у випадку травмування.

Окрім інформаційних матеріалів, підлітки та їхні батьки знайдуть на порталі SupportME контакти найближчих клінік, дружніх до молоді.

«Ми прагнемо зробити SupportME максимально зручним для всіх, хто потребує якісного медичного та соціального сервісів. Для того, аби надати вірогідну інформацію, почали залучати експертів з наукових сфер. Щоб реагувати на реальні потреби підлітків – відстежуємо їхні запити, зокрема, проводимо опитування, збираємо інформацію від батьків та вчителів», – додає Оксана Савенко, координатор платформи.

Найближчим часом на сайті SupportME запрацює консультаційній чат, завдяки якому всі охочі зможуть отримати анонімні рекомендації спеціаліста в онлайн-режимі. Наразі для отримання консультації підлітки можуть заповнити електронну форму.

Приєднуйтесь до SupportME у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб першими дізнаватися правдиву інформацію про потреби підлітків та про те, як їм допомогти!

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі презентували платформу із онлайн-тестом на знання української мови та історії міста