Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Днепре состоится DniPRO GogolFest

Международный фестиваль современного искусства DniPRO GogolFest впервые состоится в городе Днепр 27-29 сентября. Об этом сообщает Днепроград со ссылкой на организаторов фестиваля (далее – УКР.).

Цьогоріч Дніпро стане ще одним містом, яке долучилося до GogolFest Inoculation – нового проєкту від команди фестивалю GogolFest, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про “нову Україну”.

Як зазначається, київська та дніпровська команди фестивалю мають на меті розкрити потенціал створення великих мистецьких проєктів у Дніпрі та допомогти місту знайти свою сучасну айдентику з-поміж потужних промислових та водночас зручних для життя міст в Україні. Так з’явилась і назва нового фестивалю: Dni – буквальна транслітерація українського слова “дні”, PRO – продакшн (створення, прогрес, процес, проекція).

Особливістю фестивалю є тісне сплетіння українського та іноземного сучасного мистецтва у формах резиденцій, перформансів та гепенінгів; унікальне використання просторів у site-specific проєктах.

Традиційно фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Цьогоріч у Дніпрі виступлять театральні формації з Німеччини та Франції, організатори також обіцяють насичену та цікаву перформативну та освітню програми.

DniPRO GogolFest відбудеться у центральній частині міста, зокрема, на території кінокомпанії Contrabas та телеканалу UA:Дніпро. Організатори обрали нестандартні локації, що стануть сценографією для сучасних мистецьких проєктів.

Ключові події:

27 вересня – відкриття фестивалю – грандіозне шоу PRO dniPRO на площі Героїв Майдану від режисера Влада Троїцького, в якому візьмуть участь рейв-бенд “ЦеШо” та музично-театральна формація Nova Opera;

28 вересня – спецподія у недобудованій станції метро “Центральна” та показ опери-реквієм IYOV, яка увійшла до топ-10 опер світу 2018 року;

29 вересня – вистава “Сон Аліси” від ЦСМ “ДАХ”, виступи експериментального етно-електронного дуету OY Sound System та легендарного фрік-кабаре Dakh Daughters.

GogolFest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. За час існування, з 2007 р. до 2019 р., його відвідали 575 тис. глядачів, на 13 локаціях у 3 містах відбулося 4 тис. подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу. Цьогоріч GogolFest увійшов у 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: «Джаз на Днепре-New Story» будет проходить в онлайн и офлайн форматах
В Днепре молодежь учили предотвращать и противодействовать насилию
В Днепре состоится трехдневный «KOVAL fest-2019»
DOCUDAYS UA-2019 путешествует по Украине: чем организаторы будут удивлять жителей Днепропетровщины?
В Днепре состоялся Международный фестиваль современного искусства «DniPro ГогольFest»