Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре презентовали мультимодальную транспортную модель города и пригородов

У Днепра появилась мультимодальная транспортная модель города и пригородов. Это компьютерная программа с большими базами данных для расчета транспортной ситуации (далее — УКР.).

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігоря Маковцева, модель дозволяє протестувати ту чи іншу ситуацію до її запровадження, тобто є можливість спочатку прорахувати дії і після цього вже ухвалювати найвдаліші рішення.

«Аби розуміти, що є проблемні вузли у транспортній мережі, не потрібно створювати моделі – достатньо вранці або ввечері виїхати в місто і відчути. Система дозволяє сформувати варіанти вирішення проблемних вузлів, тобто змоделювати, що відбуватиметься з транспортними потоками при запровадженні тих чи інших способів не в суб’єктивній площині. Оскільки ті чи інші дії можна перевірити за допомогою математичного інструменту у відповідній програмі», – підкреслив представник мерії.

Зі свого боку керівник компанії «А+С», розробник транспортної моделі для Дніпра Дмитро Беспалов зазначив, що створення мультимодальної транспортної моделі міста – загальноприйнятий підхід у світі. Це той інструмент, без якого неможливе доказове планування. Модель цілком описує логіку транспортної поведінки у місті.

«Для цього зібрали великий масив інформації, баз даних, провели соціологічне опитування мешканців міста та передмість щодо їхньої транспортної поведінки, замірили пасажиропотік та інтенсивність трафіків за допомогою спеціальних сервісів. Змінюючи щось у цій системі, можна аналізувати, що відбудеться перш ніж запровадити ті чи інші дії на практиці. Словом, модель дозволяє правильно прорахувати і ухвалити найбільш прагматичні управлінські рішення для покращення ситуації з транспортом у місті», – додав Дмитро Беспалов.

Співробітники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради пройдуть навчання з користування згаданою моделлю, аби застосовувати її у роботі.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Днепре разрабатывают транспортную модель города