Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Днепре состоится круглый стол «Антикоррупционная PIZZА: этические нормы государственных служащих»

Если Вы считаете, что общее между словами «PIZZА» и «CORRUPTION» не только удвоение букв, тогда приглашаем на круглый стол в г. Днепр — 28.11.2019 (Днепропетровское областное отделение ВУТ «Просвита» имени Т. Г. Шевченко). Главный ингредиент — этические нормы госслужащих, сообщает Громадський простір (далее – УКР.).

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» запрошує взяти участь у останньому регіональному заході в рамках проекту, що відбудеться:

Місто: Дніпро

Адреса: вулиця Володимира Мономаха 17а

Місце: Дніпропетровське обласне товариство «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка  – 2-й поверх

Дата: 28 листопада 2019 року

Тривалість: з 12.00 до 15.00 години

Посилання для реєстрації на захід:  https://cutt.ly/peJSzmz

ГОЛОВНА МЕТА ЗАХОДУ: напрацювання необхідних та критично важливих змін до етичної інфраструктури функціонування системи Держава-Громадяни _ Громадяни-Держава.

ФОРМАТ  круглих столів передбачає співвідношення 40/60 теоретичної та практичної частин:

— 1-ша складова – порівняльний аналіз досвіду впровадження етичних із залученням експертного середовища;

— 2-га складова – напрацювання під час заходу практичних кейсів для забезпечення правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю.

Тематика  круглого столу до обговорення:

  • Адвокація, громадський супровід та громадський контроль Реформи державної служби на основі 0-ї толерантності до корупції.
  • Чи є впровадження електронних систем урядування (е-демократія) це панацея від проблем? Прозорість використання бюджетних коштів, оприлюднення актів ОМС, публічна звітність.
  • Розбудова регіональної мережі взаємодії громадських ініціатив, бізнесу, влади та ЗМІ як базова точка підвищення прозорості та підзвітності органів державної влади.
  • Важливість розвитку громадянських компетенцій за допомогою реалізації освітніх проектів, задля громадської підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні.
  • Як відмовляти і бути не у позиції жертви при відмові від корупції? Правова основа звільнення службовця при порушенні ним норм етичної поведінки. Дії службовця при порушенні його прав передбачених законодавством.
  • Етичні кодекси публічних службовців – чи необхідні вони?
  • Чи є достатнім правове регулювання етичної поведінки державних службовців у контексті запобігання корупції у системі державної служби? НеДосконалість українського  законодавства, зокрема, Закону України “Про запобігання корупції”.
  • Актуальні практики антикорупційної політики на рівні органів місцевого самоврядування, досвід впровадження етичних норм США, Британії та ЄС.

Антикорупційні круглі столи проводяться в рамках проекту «Зламай Корупційне Мислення», що реалізується  при підтримці  Посольства США в Україні.

З усіх додаткових запитань просимо звертатись за електронною адресою: info.ranok.project@gmail.com

Контактний номер: +38097 212 31 45.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Студентам Днепропетровщины расскажут о преимуществах государственной службы