Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


В Днепре до конца года проезд в электротранспорте может подорожать до 6 гривен

В Днепре до конца года проезд в электротранспорте может подорожать до 6 гривен. Соответствующее решение горсовета обсуждали на общественных слушаниях 14 декабря. На них присутствовали около 60 работников депо и общественных деятелей, сообщает Суспільне|UA (далее – УКР.).

Проєкт рішення про встановлення тарифів на проїзд в електротранспорті був оновлений на сайті міської ради 12 листопада. 14 грудня відбувся круглий стіл щодо підвищення тарифу.

Заступник директора КП “Дніпровський електротранспорт” Володимир Сусленков каже, що підприємство має фінансувати капітальні ремонти трамвайних шляхів та замінювати контактні мережі, але не має на це коштів.

“Роботи з утримання інфраструктури має виконувати підприємство з прибутку, який отримує за перевезення пасажирів. Тому ми просимо місто дозволити нам підвищити тариф з 4 до 6 гривень. Ці 2 гривні нам дадуть 50-60 мільйонів додаткового прибутку на рік. І на ці гроші ми зможемо замовити інфраструктурні проєкти. Зможемо замінити частину контактної мережі, відремонтувати деякі підстанції та модернізувати їхню роботу”, — говорить Володимир Сусленков.

Водій тролейбуса Андрій Маричев вважає, що підвищення ціни на проїзд нічим не виправдане.

“Мені здається безглуздим підвищувати тариф, бо гроші йдуть невідомо куди. Нормального якісного ремонту в депо немає, хоча повинен бути. Якість обслуговування не та. Тролейбуси в нас старі, не ремонтуються, бо чомусь завжди немає запчастин. Багато тролейбусів їздять із перебробігом. Не змінюють вчасно шини. Не вистачає кондукторів. Через це відбуваються затримки, тролейбус не може ходити за графіком, бо водій дає проїзні квитки. Хоча, за правилами, не має права цього робити. Немає сенсу підвищувати тариф», — каже Андрій Маричев.

Раніше учасники “Громадського контролю” позивалися до суду щодо підвищення ціни на проїзд в електротранспорті. Денис Селін, представник “Громадського контролю”, каже, на слуханнях не було озвучено чіткого обґрунтування підвищення тарифу на проїзд.

«В цьому році загальні витрати, які виділяє міський бюджет на електротранспорт — це 780 мільйонів на міський електротранспорт і ще 215 на метрополітен. На 2020 рік збільшено фінансування електротранспорту на 120 мільйонів. При цьому, треба розуміти, що всього лише 60 мільйонів треба було, щоб тариф залишився як у цьому році. Тому казати, що це доцільні речі та зрозумілі для людей — я не можу», — говорить Денис Селін.

За словами Дениса Селіна, наразі представники «Громадського контролю» консультуються зі своїми юристами та протягом 10 днів вирішать, чи будуть позиватися до суду.

Нагадаємо, влітку міськрада намагалась підвищити вартість проїзду у міському електротранспорті, тоді до суду позвалися представники «Громадського контролю». Суд визнав рішення протиправним через порушення процедури — не був витриманий термін публікації проєкту рішення і не були проведені громадські обговорення.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Петиция против повышения проезда в Днепре собрала нужное количество голосов
Суд в Днепре признал неправомерным увеличение стоимости проезда в метро
Мэрия Днепра будет обжаловать решение суда об отмене подорожания проезда в электротранспорте
Проезд в электротранспорте Днепра будет стоить 6 грн
В Днепре может повыситься стоимость проезда в общественном транспорте