Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Facebook и Instagram: исследование украинской аудитории

За последние четыре месяца украинская аудитория Facebook выросла на миллион человек и на начало 2020 составила 14 млн. Количество пользователей Instagram увеличилось на 0,5 млн и достигло 11,5 млн. 

Об этом говорится в новом исследовании компании PlusOne. Цифры приведены на основе данных рекламного кабинета Facebook с учетом Донецкой и Луганской областей, пишет Детектор медиа (далее — УКР.).

Користувачі українського Facebook продовжують активно реагувати на рекламу, пишуть у дослідженні. У січні 2020-го року середньостатистичний користувач клікнув на оголошення 21 раз.

Також у порівнянні з початком минулого року українські користувачі Facebook активніше ставлять лайки та включаються в обговорення публікацій.

«Україна займає друге місце у світі за часткою жінок у популярних соціальних мережах — 57%. Це 11 мільйонів користувачок. На першому місці — Білорусь, на третьому — Вірґінські Острови», — зазначають аналітики.

Україна залишається одним із лідерів за проникненням Instagram у порівнянні із сусідніми країнами та великими європейськими державами. Instagram істотно випереджає Facebook серед молодих користувачів до 28 років.

Серед обласних центрів Facebook найбільш популярний в Чернівцях та Рівному (91%), Луцьку (89%) та Ужгороді (88%). Instagram так само найпопулярніший у Чернівцях (71%), на другому місці Одеса (67%), на третьому Рівне (61%).

«За кількістю користувачів Instagram випереджає Facebook і активно зростає у вікових групах до 27 років. Водночас до 19 років фіксуємо спад аудиторії: такі користувачі можуть створювати акаунт повторно і вказувати, що є повнолітніми, або переходити до інших соціальних мереж (зокрема, TikTok). Facebook втрачає аудиторію до 33 років. Однак активно зростає серед користувачів 39+», — додають аналітики.

Також вони пишуть, що українські користувачі менше «гуглять» Facebook, адже більшість уже має додаток соціальної мережі на своїх мобільних пристроях або переходить на сайт одразу за лінком.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: ВПЛ во время пандемии вынуждены возвращаться домой из-за нехватки средств — исследование
Как изменилось пользование мобильными приложениями за 5 лет: соцсети и мессенджеры
40% украинских школ не имеют качественного подключения к интернету
Более 75% украинских водителей игнорируют ремни безопасности — исследование Кампании «За безопасные дороги»
Основные тренды неправительственной аналитики в 2019 году