Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Как будет организована работа транспорта на поминальные дни в Днепре

На поминальные дни в Днепре не будет дополнительных автобусов общественного транспорта для подвоза людей к кладбищам. Об этом во время пресс конференции 21 апреля сообщил директор департамента транспорта и транспортной инфраструктуры Днепровского горсовета Игорь Маковцев (далее — УКР.).

«Відповідно до рішення Священного синоду Української православної церкви, поминальні дні після Великодня було перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня. Тож додаткових автобусів до кладовищ, як це було зазвичай, не буде», – зазначив Ігор Маковцев.

Також директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури повідомив, що із 23 квітня у Дніпрі буде змінено маршрут тролейбуса № 12. Він курсуватиме від вул. Глінки до кільця на вул. Космічній. Це пов’язано із модернізацією тягової підстанції.

«Аби усі працівники критичної інфраструктури, які мешкають на ж/м Перемога, могли доїхати на роботу, буде посилено роботу спецрейсів на автобусному маршруті № 62. Інтервал руху у піковий час буде зменшено з 8-10 хвилин до 5. Також на тролейбусному маршруті № 10, сполученням «житловий масив Перемога-5 – площа Соборна», курсуватимуть два тролейбуси із автономним запасом ходу. Інтервал руху в піковий час становите 24 хвилини», – зазначив Ігор Маковцев.

Водночас видано понад 142 тис. спеціальних квитків працівникам критичної інфраструктури міста. Нові звернення стосуються найчастіше заміни перепусток: через прийняття на роботу нових працівників або через псування карток.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Школярі Дніпропетровщини повернулися до офлайн-навчання
Психоемоційний стан українців на карантині: результати опитування
Студенти мають продовжити навчання після 24 січня – позиція МОН
Повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним, – Сергій Шкарлет
Адміністративна відповідальність за порушення правил карантину: як суди карають порушників?