Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Суд на карантине: как работают суды Днепра

Об особенностях работы во время карантинных мероприятий рассказал заместитель председателя Третьего апелляционного административного суда Андрей Суховаров в пресс-центре канала «Відкритий» (далее — УКР.).

Вже місяць, як в Україні оголешний карантин. Заходи безпеки внесли свої корективи в роботу суддів. Це не значить, що судові засідання не відбуваються. Мова йде про певні зміни у регламенті роботи.
“Працівники суду і судді працюють, як і працювали. Щодня відвідують свої робочі місця та розглядають спрви. Але сам процес, впершу чергу для учасників змінився. Ми обмежили відвідування суду сторонами справ для того, щоб запобігти розповсюдженню хвороби,” – говорить Андрій Суховаров.

До каратинних обмежень в приміщенні суду могло знаходитися більше 70-ти осіб. Це ті люди, які є учасниками справ. Крім того 150 осіб – працівники апарату суду. Що на досить невелике приміщення створює навантаження та ризик у випадку з вірусом, який панує в Україні та світі.
“Справи, які були призначені на дні, що припали на карантин, переносяться на час його закінчення. Тобто після 24 квітня. Якщо ж карантинні заходи подовжаться, відповідно обиратимуться інші дати,” – сказав суддя.
Усі документи та заяви до суду можна подати в електронному вигляді або поштою. Засідання відбуваються в закритому режимі або через відео зв’язок. Для цього необхідно, щоб сторони подали заяви на проведення судового засідання саме у такому форматі. Рішення, які виносить суд, так само надсилаються на електронну адресу сторін.
“Така практика була і раніше. Проте нею майже не користувалися. Бо зазвичай сторони судової тяганини бажають бути присутніми на засіданні,” – розповів Андрій Суховаров.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Студенти мають продовжити навчання після 24 січня – позиція МОН
Повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним, – Сергій Шкарлет
Адміністративна відповідальність за порушення правил карантину: як суди карають порушників?
Локдаун на Дніпропетровщині — нові обмеження та дистанційна робота
Более 22 тыс. предпринимателей Днепропетровщины оформили «карантинную» помощь